Pár pod perinou
Pexels/Anna Pou

Chlapi sú chlapi. Milujeme ich, aj keď nám vedia občas spraviť také nervy, ako nik iný. Najmä, ak si už v dlhodobom vzťahu či dokonca spolu aj bývate. Vtedy ho spoznáš z rôznych uhlov a ružové okuliare ti z očí spadnú veľmi rýchlo. Ako ženy sa musíme zmieriť s istými vecami a správaním, ktoré nám lezie na nervy a nemení sa, aj keby sme sa akokoľvek snažili. Niektoré mužské zlozvyky k nim už jednoducho patria.

Zbytočne sa nad nimi rozčuľuješ a pre tvoje dobro bude lepšie, ak sa nad nimi pozastavovať už ani nebudeš. Muži robia síce kvôli ženám rôzne bláznivé veci, no v tomto sa nemenia.

Problém s názvom uteráky

Jemu nezáleží na tom, že jeden uterák je určený na ruky, druhý je tvoj po sprche a on by si mal telo utrieť do svojho, na to určeného. Chlap proste chytí prvý, ktorý uvidí a vyutiera si do neho všetko od hlavy až po päty, prebehne ním zem a potom ho spokojne zavesí naspäť. A to, že ho vôbec zavesí, je ešte plusom, buď rada, ak ho nemáš stále hodený na zemi.

Nákupný zoznam?

Nezáleží na tom, či si mu hodinu opakovala, aké 3 veci má kúpiť v obchode alebo si mu do ruky dala rovno papierik. Aj tak ti bude volať, že čo si to chcela a po návrate zistíš, že dokázal splniť tak 70 %. Zvyšné veci zabudne alebo ich vymení za to, čo mu padne do oka.

Keď sa len pozerá

Ktorý zdravý hetero chlap sa neobzrie za peknou ženou? Ale, no tak. Veď aj ty musíš uznať, že ide vedľa vás kočka. Hnevať sa za to, že má vo zvyku otočiť hlavou, ba dokonca robiť žiarlivostné scény, to je pre teba úplne zbytočné. Vieš, ako sa hovorí – na menu sa môže pozerať, aj tak chutí najlepšie doma. 🙂

Počul už niekedy o skrini?

Ponožky na zemi, tričko na gauči, nohavice tam, kde sa ich rozhodol dať dole. Ak si tvoj chlap všetko pekne odnesie do koša na bielizeň či dokonca uprace do skrine, gratulujeme. A všetkým ostatným odkazujeme, že toto ich neprenaučíme. Ak tomu obetujete roky trpezlivosti, ukážok a pripomienok, nech sa páči.

Jedným uchom dnu …

Mužské zlozvyky majú jednoznačného kráľa – schopnosť nás nepočúvať. Tvária sa, že vnímajú všetky naše slová, no tie im druhým uchom letia niekam preč. A potom sa čudujú, keď povieme „veď som ti to hovorila“. Je ťažké prinútiť ich sústrediť sa. Alebo to majú všetci tak zlú pamäť?

Aké mužské zlozvyky by si sem doplnila ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating