instagram.com/queen.plackova

Známa slovenská influencerka Zuzana Strausz Plačková mala v sobotu 20. júna 29 rokov. Keďže to je posledný rok pred okrúhlou tridsiatkou, nachystala pre seba a svoje blízke kamarátky predĺžený víkend v Chorvátsku. Plačková o všetkom informovala na svojom instagramovom profile.

Odlietali private jetom z Bratislavy a hoci si už teraz dopriala známa influencerka babskú jazdu, informovala, že veľkú oslavu usporiada 3. júla s približne sedemdesiatimi ľuďmi.

„A to ešte len bude bašavel,“ uviedla Plačková v instastories.

Zuzana Plačková je známa predovšetkým originálnosťou, preto sa ani nebála šokovať verejnosť napríklad svojím novým ružovým Mercedesom G. Kráľovná ružovej farby ide do všetkého vo veľkom a možno aj preto chcela oslavovať práve v Chorvátsku. S opätovným otvorením hraníc ožil aj jej cestovateľský duch.

Prednedávnom si však zaspomínala na svoje detstvo a prezradila, čo doma vyvádzala. Jej mama veru nebola nadšená. Viac sme o tom informovali v tomto článku. 

V súčasnosti má už známa influencerka a podnikateľka 29 rokov a to, čo chystá do budúcna si zatiaľ necháva pre seba. Lenže ako je u nej zvykom, určite to bude niečo prekvapivé. Momentálne si užíva narodeninovú oslavu v spoločnosti svojich kamarátok, ktoré sa tejto jazdy nevedeli dočkať.

„Jej narodky si užijem vždy viac ako svoje,“ napísala na Instagrame make-up artistka Niky Rich. Dodala, že práve Zuzana Plačková jej robí najkrajšie zážitky.

Brala by si aj ty takúto narodeninovú oslavu?

View this post on Instagram

💎✈️

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News