Známa slovenská influencerka Zuzana Plačková prednedávnom zaujala svojich sledovateľov originálnou súťažou. Na svojom instagramovom profile queen.plackova umožnila šťastlivcovi získať jej auto Mercedes CLA. 

Výherca by nedostal len krásne udržiavané auto, ale aj prepis auta, či havarijné poistenie na jeden rok. Niet divu, že sa do súťaže zapojilo obrovské množstvo ľudí. Približne 883 970 komentov prekvapilo i majiteľku auta. O celej súťaži a náročnejších podmienkach sme ti písali v staršom článku TU.

Losovanie však neprebiehalo tak ľahko, ako pri iných súťažiach. Plačková vo svojich instastories opísala komplikácie s aplikáciami, ktoré neboli schopné prijať veľký počet komentov. „Už sme zaplatili 200 eur do rôznych appiek a stále nám to proste píše, že je to veľa,“ uviedla majiteľka auta.

Nakoniec všetko dobre dopadlo a súťaž mala svojho víťaza. Stal sa ním profil gypsy_cavo. Na pohľad je zrejmé, že novým majiteľom Plačkovej auta sa stalo malé dieťa. Opak je však pravdou. Cez chlapcov profil v skutočnosti súťažila jeho mama, ktorá bola z výhry patrične šťastná.

zdroj: instagram.com/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.