Kráľovná slovenského Instagramu vie vždy niečím prekvapiť, no fanúšikom teraz padla sánka! Zuzana Plačková, ktorú na jej profile sleduje už viac ako 856-tisíc followerov, zhodila šaty a ukázala sa v celej svojej kráse.  

30-ročná influencerka a podnikateľka si aktuálne užíva najšťastnejšie obdobie v živote asi každej ženy. Len vo februári oznámila, že pod srdcom nosí bábätko. Síce to chceli s manželom Reném pôvodne utajiť, našli sa osoby z ich okolia, ktoré mali v pláne túto informáciu posunúť médiám poza ich chrbát. Manželia Strauszovci ich však predbehli a s radostnou novinkou sa podelili sami na svojich sociálnych sieťach, konkrétne týmto dojemným videom.

Zuzana Plačková a René
zdroj: Instagram/queen.plackova

Krásnym udalostiam ale predchádzali tie negatívne. Slovenskom otriasla kauza, kedy boli obaja obvinení z kriminálnej činnosti týkajúcej sa založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny, pričom išlo o drogy. Týchto obvinení boli len pred pár dňami zbavení. So slzami sa mladá podnikateľka poďakovala všetkým, ktorí jej verili a a stáli pri nich. Zároveň sa im vyčistilo okolie od ľudí, ktorí tam nemali mať miesto.

Zuzana Plačková po tom, ako sa dozvedala, že sú s manželom zbavení obvinení

Aj keď Zuzana žiari šťastím, ani jej sa nevyhli menšie problémy. Na svojom Instagrame prezradila, čo ju trápi. Bábätko jej totiž očividne vyvolalo alergiu, a tak sa jej ťažšie dýcha. „Nechápem, keď spím cez deň, žiaden kašeľ nemám. Keď si ľahnem večer spať, tak 2/3 hodiny sa trápim a často to končí, že sa toľko dusím, až sa pozvraciam. Ja už fakt nevládzem, posledný mesiac len toto riešim,“ priznala fanúšikom. Myslí pri tom hlavne na bábätko, aby bolo v poriadku a spokojné.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.