Zuzana Plačková s rodinou

Najznámejšia slovenská influencerka Zuzana Strausz Plačková už pred týždňom na svojom Instagrame zverejnila video svojho syna. To by nebolo nič zvláštne, keby sa nehral v luxusnom Mercedese, ktoré patrí jemu. O tomto veľa ľudí iba sníva.

Dion Strausz je zázračné a vytúžené dieťa, ako sa píše aj na jeho instagramovom profile. Jeho rodičia to každý deň aj dokazujú prostredníctvom fotiek a videí, z ktorých doslova srší ich rodičovská láska.

Zuzana a René si svojho synčeka rozmaznávajú a nie je žiadnym tajomstvom, že túžia po tom, aby k Dionkovi pribudol súrodenec. Už na začiatku januára sa kráľovná slovenského Instagramu fanúšikom zdôverila, že by chcela otehotnieť ešte v roku 2023. Uvidíme teda, či sa jej podarí splniť ďalší veľký sen.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

Plačková synovi darovala luxusný mercedes

Zuzana Plačková a jej manžel René sú známi tým, že si radi užívajú život za peniaze, ktoré si zarobia podnikaním či rôznymi spoluprácami na Instagrame. Za tie si známa influencerka necháva platiť poriadne mastné sumy, ako prednedávnom zverejnila na svojom profile.

Jedna z najznámejších rodín slovenského šoubiznisu si teda môže dovoliť často chodiť na dovolenky a nakupovať tie najdrahšie a najkvalitnejšie veci. Luxus, samozrejme, radi dožičia aj ich synčekovi.

Pred viac ako týždňom sa teda Zuzka na Instagrame pochválila videom, kde sa Dion hrá v autíčku značky Mercedes. Nejde však o naozajstný dopravný prostriedok, ale len o hračkársky. Rodičia ho riadia diaľkovým ovládaním a dokonca v ňom hrá aj hudba.

„Môj šikovný chlapček, moja láska, moje všetko na svete. 8 mesiacov tej najväčšej lásky. To sa ani opísať nedá, to musíš proste zažiť. Ako tak pozerám, o chvíľku budeme už aj chodiť. Strašne to letí, až sa mi chce plakať,“ rozcítila sa Plačková pod videom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News