Sú ľudia, ktorí sú v tom proste majstri, nerozhodí ich absolútne nič, ani len rozchod. Nebolo by to o tom, že by dotyčnú osobu nemali radi, len sa vedia povzniesť nad sklamaním a vedia, že týmto sa nič nekončí a ide sa ďalej. Naopak, sú ľudia, ktorí to prežívajú extrémne intenzívne maj z toho deň čo deň bolehlav.

Ktorá varianta je lepšia, tak to už musíš posúdiť ty. Každopádne, dnes ti dávame do pozornosti znamenia zverokruhu, ktoré prežívajú sklamanie o čosi horšie ako napríklad ty. Alebo aj ty sa radíš do tohto zoznamu?

Baran

Človek narodený v tomto znamení je síce asertívny, odvážny a takisto aj plný vášne, no tento prebytok energie nemusí vždy nasmerovať tým správnym smerom. V situáciach, kde sa vyžaduje štipka vášne a entuziazmu, sa vie dosť dobre popáliť a následne tým trpieť dni a veru aj mesiace. V citlivosti nemá hranice a niekedy to vie so sklamaním dosť dobre prehnať.

View this post on Instagram

📸: @zuzana_mjachka_photos

A post shared by 🌻RACHEL🌻 (@rachellkka) on

Lev

Ľudia narodení v znamení Leva sú veľmi charizmatickí a je preto prirodzené, že na seba pútajú pozornosť. Ak im ju však ľudia nevenujú, môže prísť k poriadnej dráme, hnusná ignorácia je totiž presne to, čo Lev nedokáže vystáť a zároveň, čo ho vie zraniť. Svoju precitlivenú stránku ti však ukáže aj vtedy, keď ho za niečo budeš kritizovať. Prežíva to len ťažko, pretože je to jeho najzraniteľnejšie miesto.

Ryby

Mystické a zložité znamenie zverokruhu, ktoré v sebe skrýva celý oceán emócií. Ryby to ale dávajú až priveľmi najavo. A to je dôvodom, prečo sa tak často cítia sklamane. Najväčším problémom ľudí, ktorí sa narodili v znamení Rýb, je to, že sú až príliš dobrosrdeční, čo však ľudia veľmi radi a veľmi často zneužijú.

Veď rozumieš, za dobrotu na žobrotu. Taký je už život. Preto si aj ty dávaj pozor na to, aké slová používaš, ako sa správaš, pretože nikdy nevieš, kto to môže ako prijať a niekomu môžeš naozaj veľmi ublížiť!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.