Zomrel

Hudobný svet opäť v slzách. Obľúbená kapela na svojom Instagrame oznámila smutnú správu, že nás pustil talentovaný bubeník a kolega, ktorý náhle zomrel. Ako informuje facebookový profil Levanduľová farma BeLavende, skolaboval priamo počas koncertu. 

Len včera sme ťa informovali, že športovým svetom otriasla tragická správa o smrteľnej nehode, ktorá zobrala život 9-ročnému nádejnému pretekárovi. Taktiež sme smútili za legendou diskotékovej hudby, ktorú pozná celý svet. Dnes je umelecký svet opäť v slzách.

Skolaboval priamo na pódiu

Minulý týždeň v sobotu informovala Levanduľová farma BeLavende na svojom Facebooku, že priamo počas vystúpenia skolaboval bubeník Milan Hredzák.

„Milan je bojovník s dobrým srdiečkom, a tak ako on vždy v modlitbe pamätal na iných, teraz on súrne potrebuje každú jednu modlitbu,” dodali na Facebooku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ladies & Genitals (@ladies_and_genitals)

Za bubeníkom smútia 2 deti a manželka

Talentovaný umelec svoj boj prehral a ostali po ňom 2 krásne deti a manželka. Kapela Ladies & Genitals vyjadruje úprimnú sústrasť. „Ťažko sa hľadajú slová. S obrovským žiaľom Vám musíme oznámiť, že nás dnes náhle opustil náš bubeník Milan Hredzák. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodine, manželke Katke a deťom Samkovi a Esterke,” vyjadrila sa kapela na Instagrame.

Pod fotku sa ozvala aj samotná manželka Katka cez Milanom profil. „Chcem sa Vám všetkým poďakovať … aj keď sa mi ťažko hľadajú slová … Dúfam a verím, že môj Mimik bubeník ostane navždy vo vašich srdiečkach … Bol to úžasný manžel a ocko ani nehovorím … jeho rozprávky, ktoré vedel len on povedať našim deťom, nenahradí nik … Verím, že sa na nás pozeráš Bubi z nebíčka a dávaš na nás veľký pozor … aj na tvojich chlapcov z kapely … Ľúbime ťa všetci a najviac tvoja manželka a tvoj blonďavý Samko – tvoj puki a tvoja Esteročka – tvoja puka 🖤,” dodala zarmútená manželka pod fotku na Instagrame.

Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť a veľa síl!

Zdroj: Instagram/ladies_and_genitals, Facebook/FarmaBelavende

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News