Zomrel známy hudobník

Do umeleckého neba odišla ďalšia hviezda! Svet opustil hudobník, ktorého hity pozná celý svet. Piesne ako Sunchyme alebo Carnaval de Paris sa stali klasikou každej dobrej diskotéky. O nešťastnom úmrtí fanúšikov a dôvodoch, prečo zomrel, informovala hudobníkova rodina na Instagrame.

Zomrel známy hudobník

Tanečný producent Dario G vo veku 53 rokov podľahol rakovine. Správu o jeho smrti uverejnili na jeho oficiálnom konte na sociálnej sieti.

Hudobníkovi, vlastným menom Paul Spencer, diagnostikovali štvrté štádium rakoviny hrubého čreva minulý rok v júni. „Bol pozitívny do konca, ale toto bola jediná bitka, v ktorej už nemohol bojovať,“ napísala jeho rodina krátko po tom, ako zomrel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DARIO G (@dariogofficial)

Poznal ho celý svet

Fanúšikovia si Paula pamätajú najmä vďaka hitu Sunchyme, ktorý sa stal dokonca oficiálnou piesňou Majstrovstiev sveta vo futbale v roku 1998 vo Francúzsku.

Vo videoklipe vtedy vystupovali ikonickí tanečníci v safari kostýmoch a s úžasným mejkapom. Skupina, v ktorej účinkovali aj Scott Rosser a Stephen Spencer, sa neskôr rozpadla, ale Paul naďalej prezývku používal ako svoje umelecké meno.

Spencer sa vďaka svojim hitom stal ikonou a vybudoval si obrovskú fanúšikovskú základňu.

„Zanecháva po sebe nádherný hudobný odkaz a veľa šťastných spomienok,“ dodali jeho najbližší. S týmto výrokom súhlasí celý svet, ktorý síce spevák navždy opustil, no navždy ostane súčasťou populárnej hudby.

Buď na pozore!

Rakovina hrubého čreva je druhou najsmrteľnejšou. Patrí však medzi choroby, ktoré sú ľahko diagnostikovateľné. V skorých štádiách sa dá veľmi dobre liečiť.

Príznaky rakoviny hrubého čreva nemusia byť zozačiatku žiadne, alebo iba mierne. Môžu sa však prejaviť zápchou, hnačkou, krvácaním, alebo krvou v stolici. Tiež nafukovaním brucha, kŕčmi, bolesťou, či pocitom nedostatočného vyprázdnenia po vykonaní veľkej potreby.

Ako iste vieš, s rakovinou aktuálne bojujú aj dvaja členovia kráľovskej rodiny – Kate Middleton a kráľ Karol III. Táto zákerná choroba sa teda nevyhýba ani známym ľuďom. Preto by si si mala dávať väčší pozor aj ty.

Zdroj: Instagram/Instagrame

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News