Narodené dieťa

Známa herečka a tanečníčka sa stala tronásobnou mamou! Na svet priviedla zdravé dievčatko. Otehotnieť a porodiť sa jej podarilo aj po štyridsiatke, čo nie je obvyklé. So snúbencom majú z nového prírastku do rodiny obrovskú radosť. O tejto pozitívnej správe informovala na svojom Instagrame.

Jenna Dewan je americká tanečníčka a herečka, ktorá je známa aj ako bývalá partnerka obľúbeného herca menom Channing Tatum. Dvojica tvorila deväť rokov sympatický pár a ich rozchod v roku 2018 bol pre verejnosť šokom. Z manželstva sa narodila dcérka Everly. Tmavovláska sa z ich odlúčenia spamätávala skutočne dlho. Veľkou ranou pre ňu bolo aj zistenie, že Channing počas ich vzťahu randil s inou ženou, o čom sa Jenna dozvedela z internetu.

Známa herečka neskôr našla šťastie po boku nového muža, ktorým je herec Steve Kazee. Spolu majú synčeka Calluma, ktorý sa narodil počas pandémie. A nedávno sa Jenna pochválila ďalšou radostnou novinkou. Do rodinky im pribudlo dievčatko.

Spolu so snúbencom Stevom jej vybrali meno Rhiannon Lee Kathryn Kazee. O túto informáciu sa s verejnosťou podelili včera, no malá princezná sa podľa ich slov narodila už 14. júna.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jenna Dewan (@jennadewan)

„Od chvíle, kedy si prišla, si do našich životov priniesla nesmiernu radosť a lásku, tvoja nežná krásna a milosť uchvátila celú našu rodinu. Vitaj v našom svete dievčatko,“ napísala dvojica radostne.

Na dievčatko doma čakali súrodenci. Desaťročná Everly, ktorú má Jenna s bývalým manželom Channing Tatumom a štvorročný Callum, z ktorého sa teší spolu so snúbencom Stevom. Jenna povedala, že teraz sú už kompletní.

Kto je Denna Dewan?

Krásku svet pozná ako americkú herečku a tanečníčku. Jej kariéra sa rozbehla, keď začala tancovať pre speváčku Janet Jacksonovú a neskôr pre Pink, Missy Elliott a Christinu Aguileru. Najviac sa preslávila filmovou rolou Nory vo filme Let’s Dance z roku 2006.

Zdroj: Instagram/jennadewan

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News