Už o týždeň z nej bude dvojnásobná mama! Známa influencerka a playmate Lela Ceterová, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 322-tisíc fanúšikov, je snúbenicou nemenej známeho MMA bojovníka Karlosa Vémolu, prezývaného aj Terminátor. Sledovateľom opísala svoje aktuálne pocity, ale priznala aj bolesti. 

31-ročná Lela, ktorej skutočné krstné meno je Lenka, a 36-ročný Karlos už majú spoločnú dcérku. Ich vzťah bol za posledné roky ako na hojdačke, keďže si prešli neverou, rozchodom a následne nečakanými zásnubami. Plánovanú svadbu však museli tento rok odložiť nie len kvôli tehotenstvu, ale aj Vémolovej plánovanej operácii ruky.

Ich vysnívaný deň sa tak uskutoční na budúce leto, kedy z nich už bude 4-členná rodinka. Pohlavie druhého bábätka verejnosti neodhalili a oni taktiež nevedia, či to bude druhé dievčatko alebo chlapček, keďže sa chcú nechať prekvapiť.

Radostná novinka sa do sveta dostala neplánovane, keď ju Karlos nechtiac vyzradil pri natáčaní videa na sociálnej sieti. Odvtedy sa už Lela s fanúšikmi rada delí o novinky z jej tehotenstva. Aj keď sa na bábätko veľmi teší, aktuálne ju trápia aj bolesti.

Už som veľmi udýchaná, už som veľmi unavená a noci sú najhoršie. To vôbec nemôžem spávať do štvrtej, až ráno sa mi to podarí, pretože býva mi zle. Telo ma bolí, asi mi miminko tlačí na žalúdok alebo ja neviem, proste fakt mi býva zle,“ priznala sa blondínka.

Lela priznala, že už to chce mať za sebou

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.