Známa influencerka

Nádherný pár, ktorý tvorí známa influencerka a boxer, majster Slovenska, sa v priamom prenose zasnúbili hneď po tom, ako vyhral svoj zápas. Okrem toho, že si z Brna odnášajú výhru, influencerka si tak odnáša aj nezabudnuteľný okamih a zásnubný prsteň. Fight night challenge tak okrem známych mien, ktoré medzi sebou súperia, boxu a poriadnej dávky adrenalínu priniesol aj jedinečný okamih.

Influencerka a make-up artistka, ktorú fanúšikovia poznajú najmä ako Niky Rich sa so svojím partnerom, boxerom Erikom Tlkancom, ktorého prezývajú „Kladivo“, tešia z malej dcérky. S ňou oslávili prednedávnom prvé Vianoce. Ako sa vyjadrila Niky na svojom Instagrame, všetko zažívajú „po prvýkrát so svojou malou princeznou Liou“.

Zamilovaný pár vyzerá naozaj ako z rozprávky a všetko spolu zdieľajú aj prežívajú. Tak to bolo aj v prípade zápasu, ktorý mal Erik Tlkanec na Fight night challenge proti Kostúrovi. „Kladivo“ vyhral zápas na body, ale to však nebola hlavná časť. Hneď po víťazstve si vzal do ruky mikrofón a zavolal svoju partnerku na pódium. Tá ho celý večer podporovala v hľadisku.

Hneď, ako si zobral krabičku s prsteňom a kľakol si priamo v ringu pred svoju polovičku, bolo jasné, že tento večer bude pre oboch nezabudnuteľný. Známa influencerka, samozrejme, povedala svoje „áno“, a tak zažívajú naozaj krásne obdobie.

Známa influencerka povedala ÁNO v priamom prenose

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News