Na konci roka vždy prichádzajú rôzne zhrnutia končiaceho sa obdobia. Nevyhýba sa tomu ani svet šoubiznisu, a tak sa pripomínajú tie najsledovanejšie kauzy, svadby, pôrody, ale aj rozchody. O týchto rozchodoch sa počas roka 2018 u nás hovorilo najviac?

Paris Hilton & Chris Zylka

K najaktuálnejším rozchodom posledných dní jednoznačne patrí dedička hotelového impéria Paris Hilton a očarujúci Chris Zylka, ktorí 10 mesiacov po svojich zásnubách oznámili rozchod. Paris tvrdí, že ich vzťah sa začal rozbiehať až priveľmi rýchlo, no dúfa, že ona a jej bývalý snúbenec zostanú aspoň priateľmi. Mladá krása sa teraz chce zamerať na svoju kariéru.

Ariana Grande & Mac Miller & Pete Davidson

Pre speváčku Arianu Grande bude rok 2018 určite nezabudnuteľným. Jej spevácka kariéra síce stúpla, no v osobnom živote to žiadna sláva nebola. V máji sa rozišla s raperom Macom Millerom, s ktorým randila 2 roky. S rozchodom sa vyrovnávala novým vzťahom s komikom Peteom Davidsonom. Dvojica sa stihla aj zasnúbiť, no celý tento vzťah vydržal len pár mesiacov, a ohlásili rozchod. Šepká sa, že za to môže práve jej ex Mac, ktorý v septembri umrel na predávkovanie a Ariana túto správu neniesla dobre.

Channing Tatum & Jenna Dewan

V roku 2018 sa definitívne rozišiel aj hviezdny hollywoodsky párik Channing Tatum a Jenna Dewan. Dvojica sa spoznala ešte v roku 2006 pri natáčaní filmu Step up, a odvtedy boli dokonalým párom. Ich manželstvo trvalo 9 rokov a na svet priviedli aj dcérku menom Everly. Podľa oficiálneho vyjadrenia ostáva dvojica aj naďalej v priateľskom vzťahu. Prečo sa rozišli nikto netuší, no Channingovi vraj padla do oka speváčka Jessie J.

Rytmus & Dara

Slovensko-český šoubiznis posledné mesiace nerieši nič iné ako rozchod speváčky Dary Rolins a rapera Rytmusa. Po 7 rokoch spoločného nažívania na sociálnych sieťach oznámili svoj rozchod. Podľa vtedajšieho vyjadrenia sa rozišli v mieri a nemali záujem hádzať na seba špinu. To sa trochu zmenilo po tom, ako Rytmus začal randiť s moderátorkou Jasminou Alagič. Na Instagrame medzi nimi totiž prebehla menšia vojna, v ktorej to vyzeralo, že Dara s rozchodom predsa len nie je ešte vyrovnaná. Poriadne ju musela zasiahnuť aj správa o tom, že sa jej ex po polročnom vzťahu zasnúbil, aj keď ona sa prsteňa nedočkala. Povráva sa, že Rytmus by si rád založil rodinku, no Dara sa už na ďalšie dieťa necítila.

Jennifer Aniston & Justin Theroux

Herečke Jennifer Aniston zrejme nie je šťastie v láske súdené. Po necelých 3 rokoch manželstva sa rozviedla s Justinom Therouxom. Jennifer sa zrejme nikdy nedostala z toho, ako jej zlomil srdce Brad Pitt, ktorý ju vymenil za Angelinu Jolie (s ktorou už mimochodom taktiež nie je). Žeby sa po toľkých rokoch vrátil k sebe tento hviezdny pár?

Cheryl Cole & Liam Payne

Tento rozchod predpovedalo veľa ľudí. Spevácka dvojica Cheryl a jej o 10 rokov mladší partner Liam, známy zo skupiny One Direction, boli naozaj krásny pár. Minulý rok dokonca priviedli na svet syna Beara. Rozchod označili za naozaj ťažké rozhodnutie, no stále sa majú ako rodina radi.

Kourtney Kardashian & Younes Bendjima

Toto leto bolo osudným aj pre najstaršiu zo známych sestier, Kourtney a jej 25-ročného priateľa Younes Bendjima. Rozchod iniciovala samotná Kardashianka, no dôvodom bola iná žena, s ktorou sa Younes rozhodol stráviť dovolenku. S mladým modelom sa rozišla už niekoľkokrát, no toto pravdepodobne už Kourtney nerozdýcha.

Známa dvojica mala počas tohto roka naozaj rušno. Bohužiaľ to neskončilo tak, ako fanúšikovia dúfali. Po rozchode počas leta sa k sebe vrátili na tohtoročné MTV VMA… No počas októbra prišla kríza a dvojica sa opäť rozišla. Rozchod je vraj definitívny, pretože sa vraj už nesledujú ani na Instagrame. 

View this post on Instagram

🖤❤️

A post shared by G-Eazy (@g_eazy) on

Známa dvojica sa po 3-ročnej pauze k sebe opäť vrátila, no ani tentokrát to nedopadlo tak, ako by si fanúšikovia predstavovali. Ich vzťah trval takmer 5 mesiacov, no Justin si onedlho potom našiel inú. Bola ňou americká modelka Hailey Baldwin, s ktorou si tajne v septembri povedali svoje áno. Oficiálne to potvrdil mladý pár prostredníctvom svojich Instagramov.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.