Zamilovaný pár

Našla si už aj ty svojho pána dokonalého? Cítiš sa pri ňom výnimočná, rozumiete si a podľa teba je to ten pravý, po ktorom si vždy túžila. Vyzerá skvelo, správa sa k tebe s úctou a dokonca máte aj podobné záľuby. Časom však začneš mať pochybnosti o tom, či to myslí úprimne. Zistíš, že má okolo seba až príliš veľa žien, s ktorými niekedy koketuje. Je to, že flirtuje s inými, druh nevery? 

Konečne je tu a ty si celá bez seba, že si sa zamilovala. Prvé mesiace prežívaš niečo nádherné, čo si už dlho nezažila. Tešíš sa, že pán dokonalý je konečne tu.

Časom si však všimneš, že on má až priveľa kamarátok, ktorých sa nehodlá vzdať. Dokonca si ho pristihla ako flirtuje s inými dievčatami. Je toto problém a mala by si to brať ako druh nevery?

Kamarátky nie sú problém 

To, že má tvoj frajer kamarátky, s ktorými sa pozná už dlho, nie je problém. Môžu to byť jeho kamošky z detstva, školy alebo práce. Dali ste sa dokopy, ale on sa ich nehodlá vzdať? Tebe to vadí a nevieš, ako sa máš zachovať.

Objatie
zdroj: Pixabay/epicioci

Uvedom si, že všetky tieto ženy sú v jeho živote už nejaký ten piatok a ani pre neho nie je ľahké ich len tak z neho vymazať. Keby sa mu niektorá z nich páči, alebo k nej niečo cíti, svoj vzťah by už vybudovali dávno.

Už aj v našom predošlom článku sme písali o tom, že priateľstvo medzi mužom a ženou existovať môže. Skús tento fakt prijať a spriateľ sa s nimi aj ty. Ak ti tie baby vadia, nezabúdaj, že vo vzťahu je najdôležitejšia komunikácia a proste mu to povedz. Ak ťa úprimne miluje, dokáže sa s nimi stretávať menej alebo dokonca iba vtedy, keď tam budeš aj ty. A áno, presne toto je tým znakom, že on ten pán dokonalý aj je.

Pozor, keď s dievčatami flirtuje

Čo však v prípade, keď s týmito kamarátkami alebo aj s inými dievčatami flirtuje a ty sa nehodláš vzťahu s ním vzdať. Radšej mu na to ani nič nepovieš a myslíš si, že to bol len skrat.

Pamätaj, ak flirtoval s inými, tento chlapec nie je ten, akého si zaslúžiš. Keď im dokázal prejavovať sympatie znamená to, že mu na tebe nezáleží. Uvedom si, že keď to spravil raz, spaví to znovu.

Z tohto vzťahu by si mala čo najskôr vycúvať a ukončiť ho. Naozaj je muž, pre ktorého nie si tá jediná a výnimočná ten, s kým chceš zabíjať svoj čas? Uvedom si svoju hodnotu a to, že toto si od vzťahu neočakávala. Ak si teda zistila, že flirtuje s inými, naber všetku odvahu, ktorú v sebe nájdeš a rozíď sa s ním.

Žena smútok
zdroj: Pexels/MART PRODUCTION

Samozrejme, bude to pre teba ťažké a aj nejaký ten čas potom budeš ešte smútiť. No uvedom si, že nie si iba hračka, s ktorou sa môže niekto zahrávať. Toto od vzťahu nechceš a nikdy si potom netúžila. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating