instagram.com/elaaa.o

Tak, ako sú niektoré znamenia predurčené na to, aby sa navždy ľúbili, sú niektoré znamenia predurčené na to, aby sa vždy nenávideli. V dnešnom horoskope sa môžeš dočítať o dvojiciach, ktoré by spolu nikdy nemali randiť. Títo ľudia sú pre seba toxickí a navzájom sa môžu zničiť.

Baran + Kozorožec

Tieto dve znamenia sú vedľa seba hotové peklo. Obaja sú poriadne tvrdohlaví a nikdy si nenájdu spoločnú reč. Baran je veľký optimista, zatiaľ čo Kozorožec vidí svet realisticky, no niekedy až pesimisticky. Tento vzťah by nedopadol dobre, pretože by Kozorožec Barana sťahoval dole. Baran sa chce tešiť zo života, pri Kozorožcovi by mal pocit, že je to nemožné a cítil by sa veľmi stiesnene.

Rak + Váhy

Táto kombinácia je veľmi odvážna pre vzťah. Rak a Váhy to môžu skúsiť, no nevydrží im to. Váhy budú neustále pochybovať o svojej hodnote, pretože Rak je typ človeka, ktorý je komplikovaný a nedá sa v ňom čítať ako v otvorenej knihe a nikdy Váham nepovie, či ich skutočne ľúbi. Pre fungujúci vzťah je potrebná dôvera a rozhovory, táto kombinácia by to nezvládla.

Škorpión + Panna

Tieto dve znamenia sú spolu nebezpečné. Vášnivý Škorpión a praktická Panna – to nikdy nedopadne dobre. Zatiaľ čo Škorpión túži po dobrodružstvách a bláznivom milovaní, Panna sa drží pri zemi a neopúšťa svoju komfortnú zónu. Aj keby sa počúvali a vstúpili si do hĺbky duše, nevedeli by svoje záujmy a názory spojiť tak, aby boli v súlade.

Vodnár + Lev

Táto kombinácia by so sebou priniesla len veľa hádok. Pre Vodnára nie je nič nemožné, preto si myslí, že Leva raz dva zmení a už nebude dominantný. Avšak, skrotiť Leva dá zabrať a málokedy sa to podarí. Lev proste musí viesť všetko – vzťahy, prácu, školu a aj rodinu. Nikdy by nebol submisívny tak, ako si to Vodnár predstavuje. Vždy by sa hádali o vedení domácnosti, v posteli, na nákupe aj pri pozeraní televízie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy