Photo by Katie Treadway on Unsplash.com

Aj keď sa tvárime milo, my ženy vieme závidieť viac, než by boli muži povedali.

Nie je to zdravé ani pekné. No napriek tomu to z času na čas robíme všetky. Závidíme si vlasy, postavu, nechty, oblečenie a dokonca aj mužov.

Tu nájdeš znamenia žien, ktoré ti budú vždy závidieť partnera, nech sa deje čokoľvek.

Ryby

Tak veľmi ako sú Ryby emotívne, sú aj žiarlivé. Žiarlia na každú ženu, ktorá vie veci lepšie než ony a partnera jej budú závidieť pri každej príležitosti. Je pravda, že žena narodená v tomto znamení je atraktívna, no na mužov nemá šťastie. Väčšinou sa s ňou len zahrávajú a šťastie na tých dobrých mužov majú jej priateľky.

Baran

Žena v tomto znamení je veľmi závistlivá a rovnako aj tvrdohlavá. Nedá si povedať, uznáva len svoj názor a vždy si bude myslieť, že žena, ktorá je s ňou v kontakte, má lepšieho muža, než ona sama. On jej nosí kvety, stará sa o ňu a prejavuje o ňu záujem. Toto všetko by chcela, no neuvedomuje si, že jej priateľ robí častokrát viac.

Kozorožec

Žena v znamení Kozorožca si je vedomá toho, akú má hodnotu, no aj tak sa pri niektorých mužoch bude správať inak. Dobre vie, že sú niektorí zadaní, no bude znižovať svoje hodnoty len preto, že bude závidieť. Samozrejme, skôr či neskôr to každému dôjde. Všetko to, čo robia iní pre niekoho druhého, bude chcieť ona pre seba. Ľudia okolo nej sú bezmocní, pretože jej nevedia vysvetliť, že to nie je správne.

Rak

Je múdra, krásna a ešte aj dobre vychovaná. Napriek tomu sa jej niekedy stane, že bude chcieť iného muža, než toho, ktorého má doma. Predsa len – zakázané ovocie chutí najlepšie. Toho muža, s ktorým býva, už pozná. Nezáleží na tom, ako veľmi ho má rada, občas zatúži po niečom novom. V niektorých prípadoch urobí všetko preto, aby sa tí dvaja rozišli.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating