Žena pije víno
Pexels/cottonbro

Na svete existujú rôzne zlozvyky, ktorým by si sa mala vyhýbať. Nedodržiavať sľuby patrí medzi ne. Takýmto správaním vzbudzuješ u ľudí pocit, že ti nemôžu veriť. Keď nevieš splniť, čo sľúbiš, hovorí to o tebe, že nedokážeš dodržať to, čo povieš a správaš sa ľahostajne a nezodpovedne.

Bohužiaľ, tieto znamenia majú už vrodenú tendenciu nedodržiavať sľuby. Nemôžu si pomôcť, no splnia len to, na čom im skutočne záleží.

Blíženci

O tomto človeku je známe, že má dve tváre. V jednom momente môže vyzerať veľmi milo a láskavo, no v priebehu pár minút sa vie zmeniť na čerta.

Blíženec dáva najčastejšie falošné sľuby, ktoré nikdy nedodrží, pretože robí veľa vecí naraz a žiadnu na 100 % nedokončí. Často je tak zaneprázdnený, preto na sľuby, ktoré dal, nemyslí a nedodrží ich.

Žena v baretke
zdroj: Pexels/Vladimir Konoplev

Vodnár

Človek v znamení Vodnára ti niečo sľúbi a dodrží to iba vtedy, keď vie, že za to niečo dostane. Je sebecký, preto nevie dávať nič nezištne.

Ak nechceš byť sklamaná, nemala by si mu uveriť všetko, čo ti povie. Sú to len prázdne sľuby, ktorých sa nikdy nedočkáš. Prečo by ich mal splniť, keď z toho nič nebude mať? Podľa neho to vôbec nie je výhodné.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy