Unsplash/Milan Popovic

Ľudia sa vo vzťahoch správajú rôzne. Možno si myslíš, že je každý zaľúbený človek pred partnerom sám sebou. No niekedy sa stane, že nie je až natoľko zaľúbený alebo si, jednoducho, stále drží odstup a pretvaruje sa. Prečo to niektorí robia? Zisti to na základe ich znamenia!

Blíženci

Niet sa čomu čudovať, že sa v tomto zozname objavilo práve toto znamenie. Človek v ňom narodený si v sebe nesie 2 osobnosti, preto rýchlo mení nálady a jeho správanie sa nedá predvídať. Nedokáže byť sám sebou až do chvíle, kým vzťah nie je vážny a on nie je zamilovaný až po uši.

Kým sa tak stane, vo vzťahu si drží malý odstup a neodhalí svoju tvár úplne. Stráži si časť zo seba, aby sa zbytočne nesklamal.

Býk

Kroky tohto človeka sa, na rozdiel od Blíženca, dajú predvídať. Má silnú a stabilnú povahu, no ku vzťahom pristupuje veľmi opatrne. Aj keď už je vo vzťahu, svoje vlastnosti či minulosť vyťahuje veľmi opatrne, pretože sa bojí toho, že by ho niekto súdil.

V čom sa musí pretvarovať najviac, to je jeho žiarlivosť. Býk patrí k najžiarlivejším partnerom vôbec, no nechce svoju polovičku odplašiť a tak často dusí pocity v sebe.

Vodnár

Človek v znamení Vodnára je veľmi priateľský a dôverčivý, no zastáva viac konzervatívne hodnoty. Keď nájde partnera, ktorý sa m páči, často sa mu prispôsobuje, pretože sa bojí vo vzťahu presadiť. Radšej bude súhlasiť s druhou stranou aj na veciach, ktoré sa mu nepáčia, len aby vzťah nepokazil.

Miluje úprimne, no radšej sa pretvaruje v domnení, že bude všetko v poriadku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy