Nikdy neľutuj rozhodnutia, ktoré v živote urobíš
Unsplash/TRAVIS NESBITT

Nie vždy sú zlí len muži. Poriadne zlé vedia byť aj ženy. Podvádzajú svojich partnerov, klamú im, psychicky ich ničia a nemilujú ich úprimne.

Ženám v týchto znameniach by si sa mal/mala vyhýbať.

Ryby

O žene v znamení Ryby sa hovorí, že je citlivá a romantická. Vie byť však aj zúrivá a poriadne žiarlivá. Ak je s ňou muž vo vzťahu, musí sa mať na pozore, pretože vie byť panovačná a chce, aby bolo všetko dokonalé.

Vo vzťahu požaduje od partnera transparentnosť a chce mať o všetkých jeho krokoch prehľad. Vie mu psychicky ublížiť tým, že mu zoberie jeho slobodu a chce s ním tráviť každú jednu minútu.

Blíženci

Kým muž pochopí ženu, ktorá sa narodila v znamení Blížencov, prejde veľa rokov. Táto žena má v sebe dve osobnosti, ktoré jej niekedy bránia v žití normálneho života. Na jednej strane chápe, že jej partner je verný, no na druhej strane sa bojí, že ju podvedie a tak to niekedy môže urobiť ona.

Dokým si táto žena neutriedi svoje vlastné myšlienky, bude mať toxické vzťahy, v ktorých muži zažijú nepekné chvíle.

Lev

Napriek tomu, že sa o žene v znamení Leva hovorí, že má veľa sebavedomia, niekedy to nie je pravda. Môže v sebe skrývať strach z toho, že pre ľudí nie je dosť dobrá a tak ubližovať tým, ktorí sú s ňou vo vzťahu.

Jej partner musí denno-denne počúvať, aká je neschopná, škaredá a nešikovná, preto sa častokrát môže cítiť unavený. Nie fyzicky, ale psychicky – život s touto ženou ho poriadne vyčerpá.

Rak

Žena v znamení Raka je veľká romantička a milovníčka prírody. Taktiež je sentimentálna a rada spomína na veci, ktoré už zažila. Partnerovi to nie je vždy príjemné, pretože často spomína svojich ex a to mu lezie na nervy. Niekedy má pri nej pochybnosti, či ho miluje úprimne alebo ho má len na zábavu.

Žena v znamení Raka nemá problém podviesť svojho partnera, preto sú jeho obavy na mieste. Čo je horšie – vôbec ju po nevere netrápi svedomie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy