Pexels/RODNAE Productions

Vo vzťahu sa občas objavia nezhody. Je to bežné a hádky sú v živote potrebné, pretože vďaka nim sa zbavujeme zlej energie. Dávaj si však pozor na tieto znamenia!

Pri hádke s nimi môže dôjsť k fyzickému útoku. Vôbec sa to nemusí stať naschvál, pretože tieto znamenia sú impulzívne a niekedy nevedia čo robia.

Baran

Muž v znamení Barana je tvrdohlavý. To o ňom určite vieš, no vieš aj to, že je panovačný? Ak nie je niečo podľa neho, vie byť urazený a partnerke to dá pocítiť. Uvedomuje si, že vo vzťahu je on tej silnejší, preto sa jej nebojí a môže ju napadnúť. Naozaj to nie je vhodný muž na randenie. Musí ešte dozrieť a uvedomiť si, že problémy sa silou neriešia.

Býk

Rovnako ako Baran, aj muž v znamení Býka je tvrdohlavý. Už od detstva sa rád bije a neznáša, ak si z neho niekto uťahuje. Fyzickou silou dáva najavo svoju nadradenosť, no niekedy sa za tým môže ukrývať niečo viac. Ak si s ním vo vzťahu a vieš, že zažil psychickú traumu, dávaj si pozor. Môže byť agresívny a vybíjať si na tebe svoju zlosť.

Lev

Samoľúby Lev vie byť niekedy arogantný a má sklony k tyranii. Ak je s niekým vo vzťahu, musí mu byť verný, inak sa správa násilne. O partnera sa odmieta deliť, najradšej by svoju vyvolenú držal v zlatej klietke. Avšak chápe, že to nie je reálne. Snaží sa jej dopriať voľnosť, no ak ho niečím naštve, mala by byť na pozore.

Ryby

Muž, ktorý sa narodí v znamení Rýb, je pohodlný a veci rieši radšej rázne, než by mal byť trpezlivý. Vo vzťahu je on ten romantickejší, pretože sa viac snaží a chce, aby sa jeho partnerka cítila stále milovaná. Ak však nedostáva rovnakú snahu a pocit, uchyľuje sa k fyzickým trestom. Myslí si, že vo vzťahu by malo fungovať pravidlo 50/50, nie 70/30.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy