Život máme len a jeden a rozhodne by sme ho nemali premrhať. Na svete je predsa toľko vecí, ktoré môžeme vidieť, ochutnať, zažiť a nikdy na nich nezabudnúť. Vecí, ktoré sa nám vpíšu do pamäti ako tie bláznivé a pritom najkrajšie spomienky! Tieto 4 patria k nim.

Párty, o ktorej sa nehovorí

Raz, keď už budeš stará, budeš len spomínať na tie bláznivé párty, na ktorých sa tak veľa smialo a robili sa veci, za ktoré sa radšej nebudeš priznávať. Čím budeš staršia, budeš nie len zodpovednejšia, ale ani tvoja výdrž už nebude ako kedysi. Ak máš tú možnosť choď a zabávaj sa. Užívaj si mladosť, leto a chvíle, ktoré sa už nezopakujú. Sedieť doma budeš neskôr.

Zamilovať sa do cudzinca

Ach, tá láska! Má mnoho podôb, no je tu jedna tak trochu vzrušujúcejšia. A to v podobe fešáka, ktorého spoznáš v cudzine. Presne toho, ktorý rád motá turistkám hlavy, ale to ti vadiť nemusí! Ide len o chvíľkový flirt, zábavu, s ktorou sa uvoľníš. Spomienka na vaše spoločné chvíle niekde, kde si iné starosti nemala, ťa bude pri srdci hriať navždy.

Adrenalín v žilách

Život je krátky na to, aby si sa niečoho bála. No dosť dlhý na to, aby si svoj strach konečne prekonala. Či už adrenalín miluješ alebo nie, aj to je vec, ktorú si musíš zo svojho zoznamu zážitkov odškrtnúť. Choď sa potápať, skoč si bungee z mosta, vezmi do rúk hada. Je to jedno, len sa neober o všetky tie zvláštne možnosti, pri ktorých ti pôjde srdce vyskočiť z hrude.

3 sny

Sny si treba plniť, to bezpochyby. Až sa raz obzrieš za svojím životom, mala by si si povedať áno, dokázala som to. Dokázala si si splniť sny, ktoré si vo svojej hlave nosila možno aj roky. Bez ohľadu na to, či sú materiálne alebo nie, či trvali pár minút alebo si na nich pracovala mesiace. Dohodnime sa však, že budú minimálne 3, áno? Nikdy na ne nebude neskoro.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.