Drahý môj.

Viem, že sa ti to nebude čítať ľahko, ale vec, že každé jedno slovo, čo ti píšem vychádza z hĺbky môjho srdca. Si skvelý muž, možno viac než by som si zaslúžila. Je bolestné vidieť ťa zničeného a raneného a o to väčšmi keď viem, že mojou vinou. Nechcem, aby si trpel a nechcem, aby si odišiel.

unsplash.com

Je to tak ťažké žiť v tomto svete. Hľadám odvahu, ale jednoducho už nemám síl. Milujem ťa, o tom prosím nepochybuj. Moja láska je pravá a veľmi túžim, aby ostala aj večná. Bez teba by som bola už dávno stratená. Ty si ma našiel a dal späť dokopy. Ty si naplnil silou, stal si sa mojou odvahou, mojim útočiskom. Nikdy som neľutovala svoje rozhodnutie byť s tebou. Nechcem ťa stratiť. Nikdy.

Ako by som mohla ďalej dýchať bez toho, aby ma držali tvoje dlane?

Ako by som mohla ďalej existovať bez toho, aby mi tvoje objatie dodalo síl?

Ako by som mohla ďalej byť človekom, ak by moje srdce nebilo pre teba?

Viem, že nie som najlepšia. Mám veľa chýb a v poslednom čase je ich až príliš veľa.

unsplash.com

Hrozne sa bojím. Bojím sa, že zlyhám a ty odídeš. Odídeš ďaleko a budeš milovať inú. Ach, láska, daj mi len chvíľku. Prosím ťa ešte o chvíľku. Ešte o chvíľu, kde ty budeš silný, hoc už sám nemáš veľa síl. Vzdať sa nechcem, len všetko ma ničí. Ako sme sa mohli dostať až sem? Vždy sme mali v tom jasno a teraz sa vynára toľko otázok. Moje srdce skoro puklo, keď tvoje ústa vyslovili tie slová. Prosím neopúšťaj ma.

Ja sľubujem, že budem s tebou navždy, len potrebujem chvíľu na zotavenie po ranách sveta. Keby sme tak mohli byť viac spolu. Keby neexistovala diaľka a bolesť. Keby som mohla každú noc pri tebe zaspávať. Keby som sa mohla každý deň dotknúť tvojich pier. Keby som sa mohla každú chvíľu dívať na tvoj úsmev, svet by bol omnoho lepší. Milujem ťa drahý. Prosím nepochybuj o tom, že ťa milujem.

Láska prosím, ostaň pri mne

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.