Ženská intuícia je pre teba prospešná: S týmito 4 radami si ju posilníš

Ženská intuícia by sa dala definovať, ako nemýliaci sa vnútorný hlas, ktorý ti vždy našepká to, čo práve potrebuješ počuť. Niekedy je až strašidelné priznať, ako veľmi dokáže mať pravdu a aj keď býva bolestivá, tak by si sa ňou mala nechať viesť. Pokiaľ ti v poslednom období však prestala našepkávať, musíš ju nakopnúť a posilniť s týmito trikmi. Určite to neoľutuješ.

Nepochybujeme, že aj tebe sa niekedy v živote stalo, že si mala pocit, že sa stane niečo zlé. Alebo že ťa partner podvádzal, aj keď na to nemal dôvod. A tieto všetky veci ti našepkala tvoja ženská intuícia, ktorá je nielen tvojou kamarátkou, ale najmä radkyňou.

Občas ju však tak utlačíš, že odrazu zostane ticho a ty nevieš, ako pokračovať bez nej. Skús sa teda sústrediť a pomocou našich trikov si ju posilníš.

Ženská intuícia je pre teba prospešná: S týmito 4 radami si ju posilníš
zdroj: Pexels/Douglas Lima

4 rady, ako bude tvoja intuícia prekvitať

Venuj sa denne meditácii

Meditácia je jeden z najlepších pomocníkov na upokojenie mysle, ktorý ti viac dá, ako vezme, a preto ju neber na ľahkú váhu. Pokiaľ sa jej budeš venovať každý deň a v rovnakom čase, tak sa naučíš, ako ovládať svoju hlavu a posilníš svoju intuíciu. Dôležité pri nej je to, ako dýchaš a kde si. Preto si vždy zvoľ miestnosť, v ktorej sa cítiš dobre a smelo do toho.

Ženská intuícia alebo teda hlások v tvojej hlave je možno vyčerpaný z neustálych stresov a nervov, ktoré si v poslednej dobe prežívala. Preto jej dopraj čas a oddych, ktorý zažiješ najmä vďaka meditácii. A keď klikneš SEM, tak sa dozvieš, ako môžeš aj tvoj uponáhľaný život aspoň trošku spomaliť, čo ti tiež pomôže sa upokojiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife