unsplash.com

Všetci ľudia sme sa narodili s 5 zmyslami: zrak, sluch, chuť, čuch a dotyk. Niektorí z nás však majú navyše istý dar. Intuíciu alebo inak povedané vnútorný hlas, ktorý nám našepkáva, čo máme robiť, čo je správne a čo nie. Niektorí o tom možno ani nevedia alebo svoju intuíciu nepočúvajú, no aj napriek tomu ju nepochybne majú. A hoci sa každý človek rodí s určitou dávkou intuície, ľudia narodení v určitom znamení, ju majú rozvinutú omnoho viac. Zaujíma ťa, o ktorých znameniach je reč? Tak čítaj!

1. Rak

Človek narodený v tomto znamení dokáže vycítiť, keď je niečo nesprávne. Možno to nevie pomenovať, no vie, že sa niečo deje. Planétou raka je Mesiac, a rovnako tak aj on sa riadi rôznymi jeho fázami, ktoré ho ovplyvňujú. Ak sa cítiš zle a niečo ťa trápi, už len prítomnosť Raka v tebe vyvolá pozitívne pocity, aj bez toho, aby si o tom musela hovoriť.

2. Škorpión

Škorpión dokáže vidieť v tme, keď ostatní sú už zúfalí. Sú si vedomí nástrah, ktoré so sebou prináša temnota, a zároveň sa snažia vyhnúť všetkému, čo zlo predstavuje. Ich intuícia znamená to, že dokážu vycítiť všetko, čo „hrozí“ ešte pred tým, než sa to naozaj stane.

3. Vodnár

Urán – „Boh nebies“ je vládnucou planétou tohto znamenia, a aj vďaka tomu má Vodnár širokospektrálny pohľad na veci. Je akýmsi vizionárom celého zverokruhu, pretože dokáže predpokladať, čo sa udeje v budúcnosti. Často dopredu vie, ako sa veci vyvinú, čo býva občas trošku desivé.

4. Ryby

Ryby sú posledné znamenie zverokruhu, čo so sebou nesie skúsenosti a vedomosti všetkých predošlých znamení. Keď sú všetci ostatní v strese a život sa zdá byť chaotický, ryby ostávajú pokojné, vďaka kolektívnej pamäti, ktorú v sebe nesú. Akosi tušia, že všetko sa napokon vyrieši, pretože to je takto vždy. Majú v sebe istotu, ktorá pramení zo skúseností ľudstva.

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife