Takto spoznáš, či sa blíži rozchod

Hovorí sa, že mnohí ľudia majú šiesty zmysel. Za tento zmysel pokladáme intuíciu, ktorá nám zvykne často našepkávať, ak niečo nehrá alebo sa čosi blíži. Napríklad rozchod.

Údajne, práve ženská intuícia je niekoľkonásobne silnejšia než tá mužská. Možno sa aj tebe stalo, že hoci „karty ešte neboli vyložené na stole“, tvoje podvedomie ti našuškávalo, že niečo nie je v poriadku.

Blížiaci sa rozchod často vycítime ešte skôr, než nastane. Dalo by sa polemizovať o tom, či je to vďaka nášmu šiestemu zmyslu alebo signálom, ktoré to naznačujú. Kedy očakávať rozchod? Zisťovali sme to od odborníčok.

Prečo sa blíži rozchod?

Príčin, prečo by sa vzťah mohol blížiť ku koncu, môže byť hneď niekoľko. A nie vždy je to iba o nevere, či o tom, že druhý nechce viac v partnerstve zotrvávať. Častokrát môžu blížiaci sa rozchod naznačovať aj tvoje vlastné pocity či myšlienky.

1. Nedostatok komunikácie

Určite vieš alebo aspoň tušíš, že otvorená komunikácia je kľúčom k zdravému vzťahu. Pokiaľ medzi vami chýba alebo stagnuje, neznačí to nič dobré. Nemala by si sa báť svojej polovičke povedať čokoľvek a taktiež ani tvoj partner tebe.

Nedostatok komunikácie môže pre vzťah znamenať fatálne následky. V našom článku TU sme so vzťahovým poradcom podrobne rozobrali, kam to v partnerstve smeruje, pokiaľ v ňom chýba jeden zo základných pilierov.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating