Tipy, ako byť trendy
Instagram/k_spirkova/natalinkanonna.blg/claudyamoreira

Teplé počasie prišlo aj spolu s rozkvitajúcou prírodou závratnou rýchlosťou. Po ťažkej zime sa krajina konečne preberá. Opatrenia ustupujú a život znova začína odbiehať do starých koľají. Posedenie na terase a otvorené zmrzlinárne poskytujú možnosť na promenádu outfitov rôznych štýlov. Ako posledné dni žiari slnko, zažiar aj ty. Nové módne trendy, ale aj kreativita a neobmedzené možnosti kombinovania z teba urobia nezabudnuteľnú divu všetkých miest, kde sa objavíš. 

Nachádzame sa v dobe, kedy je moderné takmer čokoľvek, čo si dáš na seba. Ide hlavne o to, aby si sa cítila dobre, o predanie outfitu a vhodné skombinovanie s inými kúskami.

Tak, ako sa do módy vrátili zvonové nohavice, popruhy, rybárske klobúky či iné zaujímavé kúsky, tak sú znova a späť aj kombinácie predtým nezlučiteľných farieb, vzorov a štýlov. K elegantnej sukni pridaj tenisky alebo kovbojské čižmy ku korzetu, ktorý sa nosil  v 17. storočí.

Túto jar a leto sa však najviac budú kombinovať tieto 4 obyčajné a pritom predtým totálne odlišné činitele. A pre viac inšpirácií a módne trendy si môžeš pozrieť aj instagramový profil odzadu fashion.

1. Farby

Ružová s červenou, modrá s oranžovou, zelená s fialovou. Kombinácie, ktoré by si si minulý rok na seba zaručene nedala a dnes ich vidíš takmer na každom rohu.

Paleta farieb je naozaj nekonečná a je len na tvojej kreativite, akú farebnú škálu pri výbere tvojho ďalšieho outfitu spojíš. Či zvolíš ružové outfity, avšak iných tónov, alebo spojíš úplne protipóly farieb, je len na tebe. Zaručene sa neboj riskovať a skúšať. Nové motto je totižto: Všetko sa hodí k všetkému.

2. Vzory

Nikdy si ich nekombinovala, pretože doteraz bolo nepísaným pravidlom, že v outfite má byť len jeden zaujímavý kúsok a zvyšok v jemných tónoch bez podtlače. Taktiež sme sa riadili heslom, že pásiky nejdú k bodkám, kocky v žiadnom prípade ku kvetom. A keby to ešte farebne neladilo, tak je to hotová pohroma. ZABUDNI na tieto “pravidlá”!

Kombinuj pásiky s kvetmi či bodkami, kvety s kockami. Neboj sa experimentovať. Pozri sa na známe blogerky, ktoré ťa môžu inšpirovať aj naučiť, ako spájať vzory.

3. Štýly

Zmenou doby, kedy sa fantázií či kreativite hranice nekladú, v móde sa už nemusíš obliekať len elegantne, športovo či ležérne. Kombinácia kúskov, ktoré na oko k sebe nepasujú je práve tou najlepšou možnosťou. Tým sa totižto outfit stane módnym hitom.

Všetky tieto štýly môžeš spojiť do jedného outfitu, ktorý vyrazí dych. Šiltovka k saku, k sukni sveter či kožená bunda a to nehovoriac o jemných saténových šatách v spojení s veľkými masívnymi “kovbojkami”.

4. Materiál

Z dievčenských šiat drsná žena. Úplet v jarnom nevyspytateľnom počasí k jemnej saténovej sukni. Mix materiálov je v dnešnej dobe nie len hitom, ale aj nutnosťou.

Počasie sa mení častejšie ako to stíhame vnímať, a tak mať stále nejaký teplejší kúsok po ruke nie je na škodu. Taktiež aj kombinácia rôznych, na prvý pohľad neladiacich materiálov k sebe. Nemusíš už viac riešiť, či sa koženka hodí ku kvietkovaným šatám alebo zamatové nohavice k mikine. Buď iná a trendy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista