Sukne
Instagram/ajin_ka/lenkachroma

Teplé obdobie je tu čo nevidieť a my, ktoré milujeme sukne, sa budeme môcť opäť naplno realizovať. Či už máš rada krátke, dlhé alebo midi, prostredníctvom každej jednej z nich si dokážeš vyčarovať perfektný outfit. 

Niekedy postačí naozaj málo a môžeš vyzerať viac ako dokonalo. Tohtoročné teplé obdobie praje farbám, preto, nech sa rozhodneš akokoľvek, nič tým nepokazíš. Možno si povieš, ach tie sukne, čo k nim. V skutočnosti sa k nim hodí  akýkoľvek top, tričko, blúzka alebo košeľa.

Pri takej obuvi je to podobné. Kombinovať ich môžeš naozaj akokoľvek a s čímkoľvek. Rady ťa preto dnes inšpirujeme aj tipmi od nás, aby sa ti lepšie orientovalo. Veríme, že sa pre nejakú rozhodneš.

Aký typ tohto módneho kúsku nosíš najradšej ty?

Krátke sukne

Ak si obľúbenkyňou krátkych sukní, potom si na správnom mieste. S rifľovou, elegantnou alebo aj dolly si môžeš vytvoriť outfit, aký len chceš. Kombinovať ich môžeš navyše s čímkoľvek, možnostiam sú dvere otvorené aj v tomto prípade. Veď napokon, presvedč sa sama.

Midi

Ak práve ty patríš do tej kategórie, ktorá si nedokáže predstaviť práve tento štýl sukne na sebe, je čas to napraviť. Za vyskúšanie nič nedáš a možno si ani netušila, ako perfektne sa ti hodí. Obleč si k nej tričko alebo jemnú blúzku, či košieľku a tvoj outfit bude na svete.

Najviac tento štýl sukní využívajú tie, ktoré si radšej obujú pohodlnú obuv. Hodí sa k nim naozaj perfektne.

Dlhé

Nie je pravda, že dlhá sukňa nemôže byť in. Práva naopak. Niekedy sa naozaj postačí zamerať na správne farby a vhodne ich skombinovať. Počas teplých dní sa určite zameraj na tie svieže, tvoj outfit tak bude naozaj neprehliadnuteľný. A ty tiež.

Na teplých dňoch je najlepšie to, že k nim môžeš vyberať akúkoľvek obuv. Od tenisiek, cez sandále až po šľapky. Ak nad nejakou premýšľaš, určite sa zastav vo svojom obľúbenom butiku a vyber si niečo na túto sezónu aj ty.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista