Koniec leta hlási návrat do škôl. Ako byť teda stále trendy aj napriek nepriaznivému počasiu a mnohým povinnostiam? Prinášam ti pár jednoduchých outfitov, v ktorých určite zažiariš.

1. Prvý deň chceme zažiariť
Poznáš to, prvé dni sú čisto formálne a tak chceme zažiariť, kým na to máme čas aj chuť. Počasie síce vysokým topánkam a lodičkám veľmi nepraje, no to neznamená, že nemôžeš vyzerať k svetu. Skús niečo ležérnejšie s topánkami do daždivého počasia.

2. Jednoduché, no stále formálne
Zvoliť niečo jednoduché hneď neznamená, že nemôžeš vyzerať k svetu. Skús košeľu s teniskami alebo jemné látkové nohavice, ktoré jednoduchému outfitu dodajú inakosť.

3. Pohodlnosť je prvoradá
S pribúdajúcim vyčerpaním a povinnosťami, ktoré prichádzajú, strácame záujem o každodenné štýlové outfity. Svetre a košele sa menia na mikiny a látkové nohavice striedajú jednoduché džínsy. Pohodlie je predsa len najdôležitejšie.

4. Svetríky vždy zahrejú
S chladnejším počasím prichádza zmena aj v šatníku. Do školy hlavne pohodlne, a tak je najlepšou voľbou huňatý svetrík s jednoduchými džínsami. Tento jednoduch,ý ale teplý outfit môžeš doplniť šperkami alebo šálom.

5. Stále za princeznú
Časom sa ochladí a znova vytiahneme povestné vysoké čižmy a snažíme sa vyzerať dobre. Odhodíme mikiny, ale tiež len na pár dní. Skúsiť to môžeš aj ty. Jednoduchý sveter, kabát, rifle a zakonči to vysokými čižmami, ktorými vyrazíš dych aj sama sebe. Alebo si jednoducho vezmi dlhý sveter či sukňu. Základom tohto outfitu sú stále vysoké čižmy.

Nezabúdaj na to, že aj v škole môžeš stále vyzerať dobre a každý deň inak. Hlavne sa obliekaj presne tak, ako sama chceš. Cíť to. Obliekaj sa presne do toho, na čo máš práve chuť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.