Unsplash/Daniil Lebedev

Žiadna plastika, filtre na Instagrame či kilo makeupu. K tomu, aby si mala prirodzene peknú, vypnutú a mladistvo vyzerajúcu tvár, nič z toho nepotrebuješ. Stačí mať na pamäti zopár dobrých rád a tipov, ktoré ti prinášame, venovať si pár minút denne a už sa len tešiť z výsledku. 

Tak čo, aj ty túžiš po dokonalej tvári?

Cvičenie nie je iba pre telo

Pravidelným cvičením sa telo spevňuje a vyzerá čoraz lepšie. S tvárou je to rovnako, no na tú častokrát zabúdame. Keď sa však objavia prvé drobné vrásky a ty si uvedomíš, že roky nejdú vrátiť späť, môže byť už neskoro. Čo tak postarať sa o vypnutú a mlado vyzerajúcu tvár už teraz?

Začať môžeš jednoducho – na internete nájdeš množstvo videí s cvičeniami zameranými práve na tvár a jej mimiku. Stačí si vybrať také, ktoré ti bude vyhovovať najviac a venovať sa mu 5-10 minút denne! Ver, že ti to bude stáť za to.

Inteligentnú pomôcku môžeš mať aj doma

Našťastie, dnes sa môžeš cítiť ako v luxusnom salóne aj v pohodlí domova. A to teraz určite oceníš. Vďaka šikovným a inteligentným pomôckam sa môžeš svojej pleti venovať kedykoľvek chceš. O značke FOREO si už určite počula. Okrem ich čistiacích sonických prístrojov stojí za zmienku aj novinka, tónovací prístroj na tvár FOREO Bear Mini.

Tento šikovný prístroj bude trénerom pre tvoju tvár, pretože jeho úlohou je nadvihovať, spevňovať a obnovovať kontúry brady, líc a čela. Mikroprúdy (ktoré sú inak označované ako prirodzený facelift) smerujú energiu priamo do pleti a fungujú tak ako tvárové cvičenie. Výsledkom je premasírovaná a vytónovaná tvár, zredukované známky starnutia a rozžiarená pleť.

Šikovné pomôcky značky FOREO si získali aj mnohé slovenské krásky, ktoré si ich zamilovali. Medzi nimi nechýba ani napríklad šikovná vizážistka Lucia Sládečková, ktorú poznáme na instagrame aj ako @lucidstyle_official alebo youtuberka „Moma“ známa ako @martinahornakova.

Hydratácia je základom krásnej pleti

Unavená pokožka, ktorej chýba hydratácia a výživa, starne oveľa rýchlejšie. Je suchá, mdlá, vrásky sa objavujú častejšie. Preto by si nemala zabúdať starať sa o ňu zvonka rovnako ako zvnútra. Pamätaj na 3 základné body: pravidelné čistenie, poriadny hydratačný krém a dostatok tekutín v tele.

Čistením sa zbavíš nadbytočného mazu, zvyškov makeupu a odumretej pokožky. Hydratačný krém použi každé ráno po vyčistení a večer zvoľ nejakú hustejšiu a výživnú alternatívu. No a dopraj si vodu aj zvnútra – pitný režim nie je totiž dôležitý iba pre telo, ale aj tvár.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty