Instagram/sweetladylollipop, Instagram/zrzsa.sk/

Zima – ročné obdobie, ktoré vníma každá z nás inak. Tým nehovoríme len o chladnom a nevyspytateľnom počasí, ale tiež o outfite. Obzvlášť, ak tie sukne tak miluješ. Je síce pravda, že v tomto zimnom čase pozerá väčšina z nás na teplotný komfort a taktiež svoje zdravie, no sú aj také dni tohto ročného obdobia, kedy postačí, ak stavíš na vhodné, teplejšie pančuchy a dokážeš ich skombinovať s rôznymi typmi sukní. 

V prípade, že si aj ty ich milovníčkou alebo si ich rada dopraješ niekedy viac, inokedy menej, si na správnom mieste. Tentokrát by sme ťa rady inšpirovali módnymi kúskami, ktorými si aj počas zimy dokážeš vyčarovať perfektný look. Na výber ich máš obrovské množstvo, staviť však  môžeš na hrejivé, kárované, plisované, klasické, či kožené.

Sukne majú zároveň obrovskú výhodu v tom, že ich môžeš kombinovať v podstate s čímkoľvek. Či už je to sveter, nátelník, rolák alebo mikina. Experimentovať môžeš určite aj v prípade pančúch. Akákoľvek farba ti tvoj look buď doplní alebo zvýrazní. Tvorivosti sa medze nekladú, veľkú úlohu v v tomto prípade zohráva aj tvoje cítenie. Smelo do toho. Ktorá bude tvojim favoritom?

Hrejivé sukne

Sú nielen príjemné na dotyk, ale dokážu ťa niekedy zohriať viac ako také nohavice. Navyše, dokážeš si nimi vytvoriť či už príjemný elegantný, neutrálny alebo aj  športový look. Ak si sa ich niekedy stránila, choď pokojne do toho, zimné obdobie je na takýto typ sukní priam stvorené a sú aj trendy.

Plisované a kárované sukne

Týmto typom sukní nikdy nič nepokazíš. Či už sú dlhé alebo krátke, plisované a zároveň kárované. Tento rok sú však obzvlášť trendy a tvoj outfit nielen doplnia, ale aj zvýraznia. Počas zimného obdobia ich môžeš opäť doplniť jednofarebným, aj viacfarebným rolákom, či svetrom.

 

https://www.instagram.com/p/CYC9RnnLllu/

Jednofarebné sukne

Pre milovníčky jednej farby sukne sme vybrali niekoľko tipov, ako na to. Jedna farba nikdy neznamená „nudný outfit“, práve naopak. Môžeš s ňou experimentovať, koľko sa ti zachce a vytvoriť tak ako farebný, tak aj neutrálny zimný outfit.

Kožené

Kožené sukne sú a budú stále in. Akoukoľvek ich kombináciou docieliš to, že sa nestaneš neprehliadnuteľnou. Nielen kvôli samotnému koženému materiálu, ale celkovo. Look vytvorený týmto typom sukní je nádherný na každej žene. Ak si ho ešte neskúsila alebo si mala pred ním isté predsudky, zahoď ich a skús sa zamerať túto zimu práve na tento štýl sukne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista