Ženy oblečené v mikine
Instagram/viktoria.podm/mollymae/thanyaw

Aký outfit sa ti v očiach objaví ako prvý, keď sa povie „mikina“? Ide o kúsok, ktorý je pohodlný, teplý, no vždy sme si ho spájali len so športovým lookom. Časy sa však menia aj v móde a teraz je to niečo, čo môžeš kombinovať naozaj ľubovoľne. Koniec koncov, tak, ako čokoľvek, čo sa ti páči. Máš však odvahu spojiť do jedného looku mikinu a lodičky?

Aj športový outfit sa dá vyšperkovať tak, že z neho bude trendy mestský stajling. I keď s teniskami nikdy nešliapneš vedľa, dnes sa už nemusíš báť k mikine doladiť akékoľvek topánky, nohavice či dokonca kabelky. V šatníku by ti nemala chýbať v nejakej neutrálnej farbe, akou je čierna, šedá či krémová, no ak ju nosíš rada, zaobstaraj si aj farebný kúsok.

Môžeš ju nosiť samostatne alebo si na ňu prehodiť ešte vestu, sako či kabátik, ak počasie bude bláznivé. No a to, že sa dá kombinovať naozaj na desiatky spôsobov, ti ukážeme vďaka krásnym outfitom, ktoré sme pre teba vybrali na inšpiráciu. Veríme, že si tu nájdeš aj ty svoj obľúbený jarný look.

Outfity s mikinou sú túto jar mimoriadne IN

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista