unsplash.com

Konečne jeseň. Toto farebné, inšpiratívne ročné obdobie je moje najobľúbenejšie. Pýtaš sa prečo? Toto obdobie halloweenu, dekorovania, tie klasické jesenné večery ako z amerického filmu proste milujem. Ak náhodou jeseň veľmi nemáš rada, tak ti sem dám moje obľúbené jesenné činnosti, po ktorých si ju určite zamiluješ aj ty.

1. Jesenné prechádzky

Okolie žiari farbami. Ideálna teplota. Len prehodený svetrík. Tieto jesenné prechádzky majú niečo do seba. Čas pre seba vždy príde vhod a pri takomto nádhernom okolí sa dokážem prechádzať aj hodiny. Celý svet mám na dlani.

2. Halloween

Jednou z vecí, pre ktorú jeseň milujem, je práve aj Halloween. Toľko inšpirácie na hrôzostrašné outfity, tajomne strašidelný make-up, len úžasnú halloweensku atmosféru doplní. Vypusti svojho kreatívneho ducha a uži si to.

zdroj: pinterest.com

3. Dekorácie

Dekorovanie je priam mojou vášňou. Určite každému vyžiari úsmev na tvári pekná nová jesenná dekorácia. Ak si prispôsobíš priestor, v ktorom tráviš čas podľa tvojich predstáv, všetko pôjde ľahšie. Ver mi pekne jesenné dekorácie ti spravia len radosť.

4. Filmové večery

Čo je lepšie než večer ako z amerického filmu? S čajom v ruke a rozpozeraným filmom. Tak sa nechaj unášať jesennou atmosférou a užívaj si večerné chvíľky.

5. Horúca vaňa

Prídeš domov unavená, no zajtra ťa čaká ešte viac povinností než dnes. Určite nenájdeš lepšie miesto na zrelaxovanie než horúcu vaňu v pohodlí svojho domova. Tak zapáľ sviečky a relaxuj.

zdroj: pinterest.com

Ak si jeseň spestríš týmito aktivitami, som si istá, že si práve toto ročné obdobie ešte viac zamiluješ.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife