Oceňujeme mladé šikovné žienky, ktoré na sebe makajú a tvoria niečo i pre druhých! Preto sme zo súťaže Bloger roka vybrali aj my z kategórie top 10 FASHION blogeriek. Podľa kvality obsahu, jedinečného štýlu a vždy originálnych fotiek sme sa rozhodli pre nasledujúce top 3 blogerky, ktoré ti v krátkosti predstavíme nižšie. 

Práve ty máš jedinečnú možnosť zahlasovať za svoju víťazku, ktorá sa stane ambasádorkou ODZADU! Budeš ju môcť sledovať na našom Instagrame.

[easypoll id=“2″]

The Blond Zebras

Nielen krásna, ale aj inšpiratívna Slovenka s roztomilým psíkom. „Blonďavá zebra“ je hrdou majiteľkou mopslíka, miluje nádherné miesta, fotografie a módu považuje za druh umenia. Jej outfity hýria farbami, ktorých sa nevzdáva ani cez zimu. O svoje skvelé príbehy nielen z módneho sveta sa s vami podelí na jej blogu.

Stylemon

Obyčajné slovenské dievča, ktoré vyrástlo na dedine a učarovala mu móda. Tak sa opisuje Lenka Madlenová, ktorá je známa vďaka svojej neustále dobrej nálade aj vďaka farbám, ktoré nosí. Na jej skromnom bielo-žltom citrónovom blogu nájdeš kopec módnej inšpirácie nielen na farebné letné outfity, ale aj zimné looky, ktoré sa rozhodne neskladajú z čiernych farieb.

Monique

Jej príbeh začína ešte v detstve, kedy ako malá pomáhala svojej mame, aranžérke textilu, obliekať figuríny vo výklade. V oblasti módy sa pohybuje od 17-tich rokov, kedy ju formovalo prostredie fotomodelingu. Dnes pracuje ako profesionálna štylistka a imidžová konzultantka. Pomáha ženám nájsť osobnú identitu v obliekaní a vybudovať si tak kvalitný šatník.

Tento týždeň sa nesie v znamení módnej revolúcie.#fashionrevolutionslovakia Fashion Revolution je najväčšia módna iniciatíva na svete, ktorej cieľom je zmeniť spôsob, akým sa vyrába a predáva oblečenie. Počas Fashion Revolution Weeku si pripomíname tragédiu v textilnej budove Rhana Plaza v Bangladéši, ktorá navždy zmenila vnímanie módneho priemyslu. Všetci vieme, že odvrátenou tvárou fast fashion je novodobé otroctvo, chudoba, diskriminácia a znečisťovanie životného prostredia Odkazom tejto výzvy je poukázať na to, že nemusíme neustále kupovať iba nove veci, aby sme boli trendy. Ak mame peknú, kvalitnú vec, ktorú doslova milujeme, môžeme ju nosiť cele roky. Rozhodla som sa túto iniciatívu podporiť a preto pridávam fotku, na ktorom je môj #milovanykusok Tieto šaty boli kedysi dávno v skrini niekoho úplne iného. Ja som ich objavila v bazári a ihneď som ich kúpila. Je to už niekoľko sezón, čo ich mám a určite sa ich ešte nehodlám vzdať 😊 Pridajte sa k celosvetovému hnutiu Fashion Revolution, ktoré bojuje za etickosť, transparentnosť a udržateľnosť v módnom priemysle. Buďte ohľaduplní voči planéte a uvažujte nad vašimi každodennými rozhodnutiami." Skúste sa prosím aj Vy zamyslieť nad tým #whomadeyourclothes 🙂 Do tejto výzvy by som rada zapojila blogerku @vladiesblog ktorej blog sa mi nesmierne 👍 páči a nechám na ňu, či sa zapojí 😉 @fash_revslovakia @fash_rev . . . . . . . #fashionblogger #fblogger #styleblogger #instafashion #slovakblogger #fashionpost #outfit #swag #style #mystyle #mylook #ootd #wiw #wiwt #bloggers #streetstyle #tenuedujour #liketkit #igstyle #dnesnosim #streetfashion #fashion #fashionblog #street #photography @miroslav_filip

A post shared by Jmpmonique (@jmpmonique) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.