Rodina Geissenovcov
Instagram/carmengeiss_1965/shania__geiss

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Už dávno to nie sú malé dievčatká, aj keď ich správanie pred kamerami tomu nenaznačuje. Dcéry nemeckých milionárov Carmen a Roberta, Davina a Shania, milujú luxus a módu rovnako, ako aj ich rodičia. Na spoločnej dovolenke v Dubaji sa predviedli ako modelky. Mladá Geissenka však spravila rozruch kvôli svadobným šatám.

18-ročná Davina a jej o rok mladšia sestra Shania, sú zvyknuté na život pred kamerami. Ťažký život milionárov sa totiž v televízii vysiela viac ako 10 rokov. A teraz sa im pozornosti dostalo oveľa viac, keďže už o pár dní štartuje ich vlastná šou s názvom „Davina & Shania – We love Monaco“, ktorá začne už 9. mája.

Nedávno totiž mala celá rodina veľké sťahovanie v Monaku, kde dcérky dostali vlastný luxusný byt s výhľadom na more, aby si rodičia konečne užili súkromie vo svojom.

Aj keď rodičov otravovali s tým, že potrebujú viac peňazí a upratovačku do bytu, Robert si z nich robil žarty a Carmen ich posielala do práce. Tá im ako taká príliš nevonia. Pred kamerami sa cítia najlepšie a obe milujú pózovať aj pred fotografmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News