Geissenovci

Nielen Davina a Shania v tínedžerských rokoch, ale aj samotná mamina Carmen vie očariť. Tentokrát to bolo fotkou v plavkách, ktorú zverejnila na Instagrame. Pobláznila tak všetkých fanúšikov a budeš z toho v šoku aj ty. Pretože 57-ročná Geissenka má lepšiu postavu, ako niektoré baby vo veku jej dcér.

Carmen Geissenová zo slávnej bohatej rodiny vie ohúriť. Nielen, že vo svojom veku má sociálne siete, ale je na nich aj veľmi aktívna. Sleduje ju tam dokonca viac ľudí, ako jej dcéry. Pre 871-tisíc fanúšikov tam neustále zverejňuje príspevky zo súkromia.

Geissenovci
zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

Geissenka vie šokovať

Naposledy prekvapila ráznou zmenou imidžu, vďaka ktorej omladla snáď aj o 20 rokov. Dlhé ryšavé vlasy jej neuveriteľne pristali a tak mnohých sklamalo, že to bola iba parochňa. Kvôli reakciám od fanúšikov by sa však na takýto krok určite dala prehovoriť.

Pred niekoľkými hodinami opäť zverejnila šokujúcu fotku. Na svojom instagramovom profile sa objavila iba v plavkách, čím fanúšikom vyrazila dych. Nikto by totiž neveril, že 57-ročná Carmen pod šatami schováva takú dokonalú postavu. Konkurovať by s ňou mohla aj svojim dcéram, ktoré majú 19 a 18 rokov. Pozrieť sa na to môžeš po kliknutí SEM.

Geissenka
zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

Carmen si takúto postavu vymakala aj kvôli dovolenke v Dubaji. „Teraz som trochu hrdá, pretože disciplína a 5 kíl menej už po 6 týždňoch sú už naozaj citeľné a viditeľné. Pred odletom do Dubaja som veľmi chcela mať opäť postavu do bikín,“ napísala pod príspevok na svojom Instagrame.

Po tom, čo si si tie fotky poobzerala, určite si stratila reč. Takéto krivky by jej mohlo závidieť mnoho žien, a to aj tie o polovicu mladšie. Nielen jej dcéry teda vedia šokovať. Zrejme to majú v krvi.

Zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News