Unsplash/Ryan Jacobson

Niektoré znamenia sa zvyknú bezhlavo zamilovať a do vzťahu dávajú úplne všetko. Ostatné sa však príliš boja sklamania, prípadne sú veľmi podozrievavé, takže majú tendenciu radšej od lásky utiecť. Pre istotu. Niekedy tak však robia unáhlene a zbytočne, bez toho, aby si to vopred dobre rozmysleli. 

Ak tvoríš pár s jedným z týchto štyroch znamení, radšej si dávaj pozor. Vzťah s nimi môže byť nestály, pretože aj keď je medzi vami na prvý pohľad všetko v poriadku, diabolský hlások v ich hlave ich nabáda k tomu, že čo ak sa niečo pokazí a znovu sa sklamú.

Vodnár

Vodnár dokáže milovať, no jeho správanie tomu často nezodpovedá. Nedokáže vyjadriť to, čo skutočne cíti a niekedy sa sám nedokáže zorientovať vo svojich pocitoch. Je ťažké vyznať sa vo Vodnárovi a práve svojou tajomnosťou často od seba odháňa partnera. Taktiež má problém vpustiť do svojho života nových ľudí. Bojí sa sklamania, ale tiež odmietnutia.

Blíženci

Blíženci milujú pocit zamilovanosti a láska je pre nich často na prvom mieste. Až do chvíle, kedy sa nezačnú nudiť. V tej chvíli sú schopní opustiť milovanú osobu a ísť ďalej. Blíženci potrebujú vo svojom živote drámu a dobrodružstvo, nuda a stereotyp nie sú nič pre nich. Vzťah s Bížencom preto dokáže byť niekedy naozaj poriadne náročný.

Panna

Panna patrí k najzraniteľnejším znameniam. Svoju citlivosť skrýva tak, že sa snaží vyzerať čo najsilnejšie. Pravdou však je, že sa veľmi bojí sklamania a zlomeného srdca. Má problém niekomu sa otvoriť a radšej utečie preč, než by sa mala vystavovať riziku ublíženia.

Kozorožec

Pre Kozorožca je láska málokedy na prvom mieste, pretože v jeho živote sa stále niečo deje. Lásku dokazuje skôr svojimi činmi než slovami. Kozorožec je samostatný a nezávislý, preto nepotrebuje pomoc niekoho druhého. Niekedy preto zabúda na to, že žije vo vzťahu s niekým iným a ten partner sa cíti nedocenený až zbytočný. Kozorožec si preto odháňa lásku často nevedomky.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy