vzťah s mladším frajerom

Každý vzťah s mužom je v niečom iný. Hoci sa hovorí, že chlapi sú rovnakí, no nie je to tak celkom pravda. Povahy, spôsoby či návyky každého chalana sa líšia. A ak si mala viacero vzťahov, určite si si to všimla. Vzťah s mladším mužom je však úplne iný, ako ten so starším alebo s rovesníkom. V nasledujúcich riadkoch sa dozvieš, prečo.

Sto ľudí, sto chutí. To sa hovorí a inak to nie je ani v prípade chalanov či báb. Každá žena má iné požiadavky na mužov. Niektorej sa páčia mladší, inej zase rovesníci a ďalšia si hľadá výhradne starších a na iných ani nepomyslí. Patríš do tej prvej skupiny? Tak na toto by si sa mala pripraviť.

vzťah s mladším
zdroj: Unsplash/Taisiia Stupak

Cítiš to

Ako žena určite vieš, že v tebe sídli akýsi šiesty zmysel. Ten ti dáva najavo pocity, ktoré sú výnimočné. Sú iné, neopísateľné a dá sa povedať, že predvídajú veci, ktoré by mohla vedieť jedine jasnovidka.

Vzťah s mladším chalanom cítiš všade na tele. Je to pre teba určité rebelstvo. Mladí si chcú užívať, čo je pri ňom vidno a je to neopísateľný pocit. Hoci si zadaná, máš pocit voľnosti a je to na nezaplatenie.

muž bozkáva ženu
zdroj: Unsplash/Flávia Gava

Ovplyvňuješ ho

Je samozrejmé, že mladších ľudí ovplyvňujú tí starší, pretože v nich vidia vzor. Neboj sa, vedieš ho tým správnym spôsobom. Je to muž a snaží sa ti byť nadradený, preto sa pred tebou aj snaží vyzerať vyspelo.

Vaše názory sa líšia

Niektorým ženám to vyhovuje, iným zase nie. Tvoje názory sa od názorov tvojho mladšieho partnera môžu líšiť. Jeho sú nevyspelé, zatiaľ čo ty môžeš rozmýšľať triezvejšie. A možno sa práve preto pri ňom cítiš dobre. Niekomu totiž vyhovuje, keď je pred iným o krok vpred.

muž a žena na rande
zdroj: Unsplash/Chermiti Mohamed

Chlapi spravidla dospievajú pomalšie a ak si pred ním mala vzťah s rovesníkom, keď si ich porovnáš, môže sa ti zdať, že sa od seba až tak nelíšia. A možno si si na to zvykla a obľúbila si to. Niektoré ženy majú rady byť submisívne a iné zase dominantné.

Aj ty sa cítiš mladšie

Ďalšie pozitívum je to, že pri mladšom partnerovi sa cítiš mladšie aj ty. Ako ovplyvňuješ ty jeho, takisto ovplyvňuje aj on teba. Možno sa už poznáš aj s jeho kamarátmi a môžeš sa cítiť ako ich mama. Ale možno si si s nimi sadla tak dobre, že ťa ťahajú k sebe.

muž a žena pod stromom
zdroj: Unsplash/Jonathan Borba

Bláznovstvá na dennom poriadku

Keď máš vzťah s mladším chalanom, bláznovstvá sú na dennom poriadku. Ste zaľúbení, preto ste strelení. O to viac je to naozaj v prípade, keď má o pár rokov menej. Má viac energie, chce si svoj život ešte užívať a nemyslí na dôležité veci, ktoré by vás mali ubrzdiť.

V prípade, ak si teda chceš založiť rodinu, mladší frajer nie je tou správnou voľbou. A možno ťa prekvapí, že je natoľko vyspelý, že už hľadí do budúcnosti. Keď sa ešte stále rozhoduješ, či je to ten pravý, zisti to v našom článku.

Už máš len 3 dni na to, aby si využila našu výnimočnú a štedrú ponuku a aktivovala si PREMIUM na mesiac úplne zadarmo. Vďaka členstvu sa staneš odborníčkou (nielen) na vzťahy, pretože ti pravidelne prinášame názory špecialistov na rôzne témy, napríklad ako môže skončiť vzťah so ženáčom, ako sa rozísť s manipulátorom či ako odhaliť, že ťa partner podvádza. Viac o našom PREMIUM obsahu sa dozvieš TU.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating