Vzťah s tým pravým: 5 signálov, že si ho skutočne našla

Zbohom komfortná zóna

Stretnutím toho pravého sa zbavuješ všetkých svojich zábran a už sa viac nebojíš vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. A preto, ak si bola doposiaľ domased a zrazu máš chuť spoznávať všetko to, čo on, tak vieš, koľká bije.

Jednoducho o tom je ten pravý vzťah, aby ste navzájom spolu rástli a skúšali, kadiaľ vedie vaša cesta, až kým nenájdete tú správnu. Vediete jeden druhého vpred a zahodíte všetky zábrany, ktoré by vás brzdili.

Je to TEN pocit

Pravý vzťah má rôzne podoby a pre každého to značí niečo iné, ale v jednom sa zaručene zhodnú, a to je TEN pocit. Nikto ti ho nevie presne opísať, aby si si ho mohla vyskúšať, to musíš len zažiť. Keď ti začnú brnieť končatiny, v bruchu sa ti odohráva búrka a aj tvoje ženské orgány kričia po pozornosti.

Vzťah s tým pravým: 5 signálov, že si ho skutočne našla
zdroj: Pexels/Максим Нагурный

Málokto skutočne zažije niečo také. Je to skoro ako z rozprávky a musíš sa plne spoliehať na svoju intuíciu. Tá má niekedy nad tebou väčšiu moc, ako ty sama. Ale prajem ti, aby si raz zistila, aké to je a pokiaľ si teraz v tej fáze, tak si ju uži naplno. Nebude totiž trvať večne, ak sa nebudete o to obaja usilovať.

Aj budúcnosť dáva zmysel

Občas sa stáva, že životom iba tak preplávame. Nestihneme si ho ani užiť a už vôbec sa nepozeráme dopredu. Žiadne plány pre nás nie sú dostačujúce, až raz príde on. Tvoj princ, ktorý ti otvorí oči a ukáže ti, že je vlastne všetko nádherné a jediné, čo chceš najviac zo všetkého, je s ním zostarnúť. Plánujete si každý deň, mesiac, rok … A to len preto, lebo si neviete predstaviť realitu, v ktorej by sa nenachádzal ten druhý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating