Pexels/Dziana Hasanbekava

Byť single nie je hanba. Znamená to, že si ešte nenašla muža, ktorý by si ťa zaslúžil. Znamená to, že si ešte nenašla chlapa, ktorému by si bola ochotná dať svoje srdce na dlani. Nie je to hanba, je to odvaha.

Zostaň single dovtedy, kým nenájdeš úprimný vzťah. Taký, v ktorom si dvaja ľudia nič nezatajujú. Otvorene hovoria o tom, čo ich trápi, aké majú problémy, čo by chceli zmeniť či zlepšiť, ako sa cítia a čo ich dokáže nahnevať.

Zostaň single dovtedy, kým nenájdeš láskavý vzťah. Taký, v ktorom by ťa partner ochraňoval a bol by si vedomý tvojej hodnoty. Ty by si k nemu pristupovala s láskou a on by si ťa za to cenil a miloval každý deň viac a viac.

Zostaň single dovtedy, kým nenájdeš vtipný vzťah. Taký, v ktorom nevládne napätie a vážnosť, no vtip a zmysel pre humor. Koniec koncov, nie je dôležité mať muža, ktorý vyzerá dobre, ale je podstatné mať partnera, ktorý ti dokáže vyčarovať úsmev na tvári a zlepšiť náladu.

Zostaň single dovtedy, kým nenájdeš zodpovedný vzťah. Taký, v ktorom sa ľudia neboja prevziať zodpovednosť za druhú osobu. Nepanuje v ňom sebeckosť a nadradenosť, no pokora a láska. To sú veľmi dôležité veci, ktoré by nemali v živote chýbať.

Zostaň single dovtedy, kým nenájdeš odvážny vzťah. Taký, ktorý sa nebojí pár malých hádok a nerozpadne sa kvôli nim. Problémy a nedorozumenia sú všade, tak si počkaj na svoju spriaznenú dušu, ktorá bude o teba bojovať aj v ťažkých chvíľach.

Zostaň single dovtedy, kým nájdeš TEN vzťah. Taký, v ktorom sa budeš už od začiatku cítiť chránene, bezpečne, sebaisto a ani na malý moment nezapochybuješ o tom, či si pre neho dosť. V tom vzťahu budeš vedieť, že ty nie si dosť, no ty si všetko. Dcéra, žena, jeho priateľka, najlepšia kamarátka a milenka, budúca manželka a matka jeho detí.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating