Vzťah s tým pravým: 5 signálov, že si ho skutočne našla

Mala si už niekedy taký pocit, že nádych bez prítomnosti tvojej polovičky je neznesiteľný? Že akonáhle si v priestore sama, tak vlastne ani nevieš, čo máš robiť? To je presne pravá láska a vzťah, ktorý je skutočný. Takéto pocity niekto nezažije za celý život, takže ak si ty tá šťastná, užívaj si to naplno. Tieto znaky ti odhalia, že tvoj muž je ten správny.

To, kto sa nachádza po tvojom boku je asi tá najdôležitejšia voľba, ktorú musíš učiniť. Nie je to také jednoduché, ako to prezentujú vo filmoch, a preto ani nehľadaj také signály. Otvor oči a vnímaj to, čo sa okolo teba deje. Tvoj vzťah, v ktorom iskrí láska, môže byť dokonalý, aj keď sa sem-tam pohádate. Ak spĺňate týchto 5 vecí, tak vieš, že je to medzi vami skutočné.

5 vecí, ktoré ti povedia, či je to pravý vzťah

Ukazuješ pravú tvár

Je úplne pochopiteľné, že na prvom rande sa obvykle hráme na niekoho iného. Snažíme sa tým zapôsobiť na nového človeka, a teda nemôžeme ukázať všetky naše neduhy. Nie každý by to totiž zvládol. Ale počas randenia musíš vyjsť s pravdou von a pokiaľ tvoj partner napriek tomu zostal pri tebe, tak vieš, že ťa skutočne ľúbi.

Vzťah s tým pravým: 5 signálov, že si ho skutočne našla
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Vo vzťahu je úprimnosť na prvom mieste, pretože bez nej nemáte dôveru, a teda nemáte nič. Ak môžeš byť pred priateľom prirodzená a správať sa voľne, slobodne, tak si buď istá, že je všetko presne tak, ako to má byť. Váž si to, že ťa prijal, a preto aj ty k nemu musíš byť vrúcna.

Priťahuje ťa vôňou

Ak si to doposiaľ nezažila, tak si pravdepodobne myslíš, že je to hlúposť. Ale opak je pravdou. Pokiaľ ťa tvoja polovička priťahuje jeho vôňou, tak je to úžasné, pretože ste si navzájom kompatibilní. A teraz sa nebavíme o parfum, ktorý si na seba nastrieka. Hovoríme o tom prirodzenom „pachu“, ktorý z neho vyžaruje. Vzbudzuje v tebe vzrušenie a tvoje hormóny sa vďaka tomu búria.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating