Žena a muž ležia vedľa seba
Pexels/Ron Lach

Keď sa žena zamiluje, svojho partnera vníma ako niekoho, kto by sa snáď mohol rovnať s Bohom. V jej očiach je dokonalý a predstavuje pre ňu všetko, po čom kedy túžila. Každá jedna chce vo svojej polovičke nájsť niekoho, kto bude stelesnením toho, na čom jej najviac záleží. Niekoho, kto ju bude dopĺňať, ako keby boli naozaj časti z puzzle.

Ten obraz, ktorý z nich spoločne vznikne, je pri každom páre iný. Jedinečný a svojský. Aby k sebe dieliky ladili, musia spĺňať isté kritéria. Nech už ich máš na svojho drahého akékoľvek, nezabudni, že by mal pre teba predstavovať najmä tieto 3 osoby súčasne, s ktorými bude všetko ostatné oveľa ľahšie.

Hlavný dôverník

Nech je už váš vzťah akýkoľvek, úprimnosť a dôvera v ňom nesmú chýbať. Bez nich to nejde a nikdy nebudete môcť hovoriť o skutočnej láske.

Žena bozkáva muža na líce
zdroj: Unsplash/Sorin Sîrbu

Keď sa pozrieš na svojho partnera, musíš v ňom vidieť svoju istotu. Človeka, ktorý bude pre teba najväčším dôverníkom, pretože len jemu veríš na 100 %. Len jemu povieš naozaj všetko a vieš, že ťa nikdy nebude súdiť.

Práve naopak, vždy ťa pochopí a podporí tak, ako to potrebuješ. Na oplátku povie aj tie najväčšie tajomstvá i on tebe. Vložíte si navzájom do rúk krehkosť svojich duší, no viete, že ste ju dali niekomu, kto ju bude strážiť.

Najlepší kamarát

Mať svoju priateľku je skvelé a potrebné, no aj partner musí pre teba predstavovať kamaráta, ktorý bude jednoducho ten najlepší. Nielen, že ťa už pozná veľmi dôverne, ale ste naozaj jedna ruka. Máte rovnaké myslenie, názory, sny, ciele a spoločne za nimi kráčate.

Vy dvaja sa smejete najviac, vy dvaja sa si viete najlepšie poradiť, všetko si poviete, vždy za sebou stojíte. Venujete sa rovnakým záľubám, no dokážete byť aj bez seba, aby ste boli dokonale šťastní. Nehanbíte sa pred sebou v žiadnej situácii a staráte sa jeden o druhého tak dobre, ako len viete.

Muž dáva žene bozk na čelo
zdroj: Pixabay/StarFlames

Vášnivý milenec

Intímny život je vo vzťahu dôležitý, nech si hovorí ktokoľvek čokoľvek. Jednoducho, ak vám to neklape v posteli, budete z toho smutní a neistí, čo sa odrazí aj v ostatných oblastiach. Napätie bude stále silnejšie a zničí vás to. Tu platí jediné – hovoriť si všetko bez hanby, inak to nepôjde.

Láska je totiž aj o vášnivých nociach a stratenej hlave, keď sa im poddáte. Je o nežných dotykoch a dlhých bozkoch. Pretože sa milujete celým srdcom, mysľou, dušou, i telom. Keď sa na neho pozrieš, jednoducho sa ti musí triasť žalúdok z toho, ako veľmi po ňom túžiš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating