instagram.com/sincerelyjules instagram.com/ve.ro_a

Je to tu opäť. Naposledy sme éru “postriekaných” tričiek rôznymi farbami a vzormi zažili okolo roku 2010. Dnes sa dostáva opäť na pulty obchodných reťazcov a do šatníkov módnych maniačok. Batikované kúsky sa derú na výslnie aj toto leto. Ide totiž o metódu, ktorou si každá z nás vie doma oživiť nudné či staré kúsky. 

Či už sukne, tričká alebo aj čiapky a bundy, metóda, ktorá ozvláštni každý kúsok, ktorý si už dávno vyradila na dlhý odpočinok. Teraz ho môžeš znovu vytiahnuť a premeniť na moderný prvok. 

Môžeš zvoliť kombináciu tmavých farieb, či odtieňov jednej farby alebo aj odlišné farebné tóny a kombinácie – je to na tebe a tvojich preferenciách. Kombinovať ich môžeš s jednofarebnými kúskami alebo spolu s inými batikovanými vecami. Podľa návodov z internetu k tomu potrebuješ len pár vecí, trochu času a nápad. Takto si dokážeš svoj originálny kúsok vytvoriť aj sama doma.

 

Ak nie je tvojou parketou domáce vyrábanie si vlastných kusov oblečenia, určite nájdeš aj mnoho e-shopov, ktoré tieto veci ponúkajú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista