Lucia Vondráčková

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Česká herečka a speváčka Lucia Vondráčková prekvapuje. Po rozvode so známym hokejistom Tomášom Plekancom si teraz zrejme našla o 18 rokov mladšieho zajačika, ktorý je takisto športovec. A svoje city už verejne prejavili na jednom z MMA turnajov a prezdieľali to na Instagram. Samotná známa speváčka to prezradila portálu Blesk.cz.

42-ročná fenomenálna speváčka je opäť zamilovaná až po uši. A tým šťastným je podľa všetkého 24-ročný mladík, ktorý zápasí v klietke. Volá sa Zdeněk Polívka a s Luckou svoje city už verejne prejavili na jednom z MMA turnajov v Brne.

Lucia Vondráčková
zdroj: Instagram/lucievondrackovaofficial

Našla si mladšieho zajačika?

Známa speváčka sa s úspešným českým hokejistom rozviedla približne pred troma rokmi, čím obaja šokovali celý český a slovenský šoubiznis. Teda skôr ich rozchodom po siedmych rokoch, ktorý tomu predchádzal. A jej posledným partnerom bol 46-ročný moderátor Petr Vojnar.

Teraz sa ale Lucka priznala, že je opäť zamilovaná, no meno toho šťastlivca Blesku nechcela prezradiť. Na Instagrame sme ale našli príspevok, ktorý svedčí za všetko. Na fotke ju môžeš vidieť v strede, ako svojho potenciálneho miláčika objíma.

známa speváčka si našla zajačika
zdroj: Instagram/zdenek.polivka

Aj tie komentáre svedčia za všetko. Väčšina fanúšikov to páriku, samozrejme, praje. A aj ty musíš uznať, že im to spolu naozaj poriadne pristane.

Lucia Vondráčková komentáre
zdroj: Instagram/lucievondrackovaofficial

Známa speváčka je zamilovaná až po uši

Jeho tvár a ani meno Lucka nechcela zverejniť, no priznala, že sa to možno stane už čoskoro. Užívam si stav zamilovanosti, je to to najkrajšie obdobie. Sme tak nejako všetci spokojní a šťastní,“ prezradila nestarnúca speváčka, ktorá bývalému mužovi porodila dve deti.

„Už som toho o svojom súkromí povedala dosť, ale možno už čoskoro príde chvíľa, kedy sa to dozviete,“ doplnila tajomne pre Blesk.cz.

Vondráčková s deťmi
zdroj: Instagram/lucievondrackovaofficial

Český a slovenský šoubiznis v poslednej dobe neprestáva prekvapovať. Čoraz viac prekvapuje slovenská speváčka a český bývalý športovec Pavel Nedvěd, ktorý pred dvoma dňami oslavovali veľké jubileum a všetci čakali, že sa tam dvojica aj zasnúbi. Nuž, a ktovie kto je ten tajomný v Luckinom prípade. Ale ak by to aj bol spomínaný mladý MMA zápasník, dvojica by sa k sebe náramne hodila, čo povieš?

Zdroj: Blesk.cz, Instagram/zdenek.polivka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News