Shopaholicadel

Kontroverzná Češka Adela Pulcová, ktorá sa na sociálnych sieťach prezentuje ako Shopaholicadel je opäť v centre pozornosti. Na internete kolujú videá, ktoré svedčia o tom, že vyhodila svoje mŕtve morča aj s celým príslušenstvom. K celému incidentu sa už stihla vyjadriť aj v hlasovke, ktorá bola zverejnená na TikToku.

Nie je to tak dávno, čo sme ti o Shopaholicadel písali aj my. Sama sa nazýva bizárom, čo aj dokazuje každý deň na svojich sociálnych sieťach. Hoci sa tam neprezentuje v najlepšom svetle, myslí si o sebe, že je celebrita. Viackrát svoje tvrdenia už však vyvrátila.

Shopaholicadel
zdroj: Instagram/shopaholicadel_official

Vyhodila ho pred smetiaky

Za jej protichodné názory väčšinou môžu psychické problémy, ktoré má nielen kvôli hejterom. Má totiž diagnostikovanú bipolárnu poruchu. To takmer pred rokom v živom vysielaní na TikToku potvrdila aj jej vlastná sestra, s ktorou Adela nechce mať nič spoločné.

Napriek tomu, že sama o týchto zdravotných problémoch vie, túži po dieťati, ktoré sa jej so snúbencom Dávidom ešte nepodarilo splodiť. Toto prázdne miesto v nej pomáha zapĺňať Reborn bábika (pozn. redakcie: realistická bábika) Markétka a domáce zvieratá, ktoré považuje za svoje deti.

Adela Pulcová
zdroj: Instagram/Instagram/shopaholicadel_official

S Dávidom v novom byte Shopaholicadel chová psíka nemeckého špica menom Riko, zajaca Frankieho a do včera aj bezsrsté morča, ktorého nazvala Smíšek. Ten však zomrel a kontroverzná influencerka ho mŕtveho pohodila k smetiakom spolu s celým príslušenstvom.

Vo videu, ktoré sa ti zobrazí po kliknutí SEM, jasne uvidíš klietku, misku, hračky, žrádlo, aj piliny. Uprostred tohto chaosu leží bezvládne zvieratko, ktoré si mohla vidieť aj na sociálnych sieťach Adely. Smetiaky sa vraj nachádzajú pod bytovým domom, kde hviezda sociálnych sietí býva.

Shopaholicadel a jej vyjadrenie

Nie je známe, ako morča zomrelo a či Adela svoje domáce zvieratká naozaj týra, ako sa už dlhšie píše aj na sociálnych sieťach. Svoje konanie s morčiatkom Smíškom však už stihla aj odôvodniť. Poslala hlasovku jednému zo svojich známych a tá sa dostala na TikTok.

Nemôžem za to, že mi to morčiatko proste umrelo. Prečo ma s tým stále všetci deptáte? Myslíte si, že pre mňa to je jednoduché? Pre mňa to jednoduché nie je. Kam som ho mala dať, keď nemám záhradu?“ rozčuľuje sa Adela s tým, že prijímateľku správy nezabudla počastovať nadávkami.

@evinator

#Pytlík #ShopaHolicPytlík #shopaholicadel

♬ původní zvuk – Evinator

Čo si o tomto prípade myslíš ty? Mala Adela pravdu alebo to fanúšikovia opäť prehrotili?

Zdroj: TikTok/spedaudiosng, TikTok/evinator

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News