Známa speváčka Rita Ora

Známa speváčka Rita Ora šokovala vychudnutou postavou na svojom Instagrame. Jej krivky sú preč a už je z nej len kosť a koža. V momente, ako tieto zábery fanúšikovia začali komentovať, speváčka ich vymazala. Ešte predtým to ale stihol zaznamenať denník The Sun.

Nie je to tak dávno, čo známa speváčka potvrdila, že sa tajne vydala za svojho partnera, režiséra Taika Waititi. V januári o tom otvorene prehovorila počas promovania jednej zo svojich piesní.

Jej spevácka kariéra začala pred jedenástimi rokmi. Okrem spievania si Ritu môžeš pamätať aj ako herečku. Zahrala si napríklad vo filmovej ságe Päťdesiat odtieňov sivej.

Speváčka Rita Ora a režisér Taika Waititi
zdroj: Instagram/ritaora

Známa speváčka je kosť a koža

Na Instagrame má viac ako 16 miliónov sledovateľov, no svoje súkromie si tam snaží strážiť. Každý jej fanúšik ju ale pozná ako babu so s*xi krivkami.

Naposledy však svojich fanúšikov doslova vystrašila fotkami, ktoré zverejnila na svojom profile. Mala na nich vystavené bruško, kde ale vynikali najmä jej rebrá.

Fanúšikovia sa o ňu teda začali báť a vo veľkom fotky komentovali. Ona si to zrejme všimla a následne ich z Instagramu vymazala. Píše o tom The Sun, ktorý túto situáciu ešte predtým stihol zaznamenať. Spomínané snímky môžeš vidieť po kliknutí SEM.

Známa speváčka Rita Ora
zdroj: Instagram/ritaora

Už pred niekoľkými mesiacmi sa popová hviezda priznala, že začala cvičiť, aby si vypracovala peknú vyšportovanú postavu. Nie je však jasné, či to naozaj preháňa alebo ju v živote postretlo stresujúce obdobie.

Zdroj: The Sun

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News