pexels.com

Ďakujem vám za to.

Ďakujem za to, že už nikdy nebudem pre vás niekto, koho rešpektujete a koho uznávate. Ak by som súhlasila len s vašimi názormi, nikdy by som neprijala tie svoje a nikdy by som sa nenaučila hovoriť nie.

Ďakujem za to, že ste to so mnou tak rýchlo vzdali, pretože ste ma naučili, ako mám bojovať sama za seba.

zdroj: unsplash.com

Ďakujem za to, že ste mi nedali druhú šancu, pretože ste mi vlastne dali priestor na to, aby som si našla lepších ľudí ako ste vy. Ďakujem za to, že ste mi dali dôvod na to, aby som začala plakať a potom sa silnejšia znovu pustila do vecí, ktoré ma bavia a sú moja vášeň.

Ďakujem za to, že ste o mňa nebojovali, pretože ste mi ukázali, že vám na mne nezáležalo a mám sa pohnúť ďalej. Ďakujem za váš odchod, pretože len odhalil pravdu.

Ďakujem za to, že vďaka vám mám problém dôverovať ľuďom, no ak sa to raz stane, budem dôverovať už len tým pravým ľuďom. Ďakujem za to, že ste si ma nevážili, pretože len tak som, paradoxne, našla svoju cenu.

Naučili ste ma ako prežiť vo svete, keď sa cítim nechcená a nemilovaná. Naučili ste ma, že nie každý človek bude v mojom živote navždy. Naučili ste ma, že nie každý ma bude mať rád a to je v poriadku.

Stále sa usmievam, pretože to, čo ste si o mne mysleli, nebola pravda. Nezničili ste ma. Nestratila som ja vás, ale vy mňa.

To, čo mal byť (podľa vás) nešťastný koniec, bol naopak šťastný začiatok. 

Usmievam sa, pretože teraz mám v živote tých správnych ľudí a viem, že oni ma nikdy neopustia. Ba čo viac, oni budú o mňa vždy bojovať a vždy ma budú ľúbiť.

Ďakujem vám za to, pretože bez vás, bez ľudí, ktorí to so mnou vzdali, by som nikdy nenašla ľudí, ktorí to so mnou nevzdajú.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife