Vzťah s mužom, ktorý si necháva otvorené zadné dvierka. Taký stále dúfa, že príde ešte lepšia, krajšia, múdrejšia, vyššia, príťažlivejšia a divokejšia. Nedokáže mať trvalý vzťah, pretože nechce žiadne záväzky.

Takýto vzťah ti nevydrží, pretože to budeš cítiť. Pri každom pohľade na inú ženu, pri každej „lajknutej“ fotke inej ženy, pri ironických poznámkach, alebo pri ponižovaní. Nikdy pre neho nebudeš dosť. Tento chlap bude s tebou chodiť len preto, pretože si zatiaľ lepšiu nenašiel.

Aj keď sa budeš veľmi snažiť, opustí ťa. Nezostane pri tebe, pretože nie si pre neho „tá pravá“. Nespoznal ťa a nepovedal si „áno, toto je žena môjho srdca“. Len si s tebou začal, pretože bol aktuálne nezadaný a hľadal zábavu. Tú mu zaručene poskytneš, pretože dúfaš v pravý vzťah.

Aj keď sa budeš chcieť zmeniť, nič to s ním neurobí. Opakovane bude ničiť tvoje sebavedomie, tvoje snahy, tvoje skutky a nebude vidieť nič pekné na tom, čo pre neho robíš.

Vzťah s mužom, ktorý si necháva otvorené zadné dierka, je veľmi neistý. Je pri tebe, no nikdy ti nepovie, že ťa ľúbi, nikdy sa ti úplne neodhalí, nikdy ti nepovie svoje tajomstvá a nikdy ti nebude na 100 % patriť. Vždy bude hľadať inú, ktorá ho pohltí a zamiluje sa do nej až po uši.

Až časom si možno uvedomí, že ty si bola lepšia, pretože tá žena, do ktorej sa zamiluje, ho nebude chcieť. Ona bude mať štandardy nastavené vyššie a o muža, ktorý sa takto so ženami zahráva, nestojí. Ako sa hovorí – niektorí ľudia popri hľadaní zlata stratia ten najväčší diamant.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.