Ženské znamenia

Častokrát je toto miesto, kde si ponadávame na chlapov, no niekedy je dobré nastaviť si zrkadlo. Ani my, ženy, nie sme dokonalé. Občas sa správame hlúpo, ba priam naivne, ak sme pod ich mocou. Vo vzťahu máme na očiach ružové okuliare, ktoré tou farbou priam žiaria. Láska vie zaslepiť najmä tieto 3 ženské znamenia.

Sú to dámy, ktoré sú pre svojho drahého schopné urobiť čokoľvek. A ak sa zamilujú, vedia sa správať ako naivné pubertiačky. A každá svojím spôsobom.

Tieto ženské znamenia dokazujú svoju naivitu po svojom

Býk

Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, pretože žena v tomto znamení je dosť silná, i ona má vo vzťahu svoje slabé stránky. Keď sa zamiluje, na svojom partnerovi je priam závislá a má majetnícke sklony. Láska ju ovplyvní tak, že nevidí, ako svojho drahého „dusí“.

Kvôli tomu vyvoláva žiarlivostné scény. No keď je všetko v poriadku, jej milovaný môže byť spokojný, pretože ona bude celá obmotaná okolo jeho prsta.

Ako odísť zo vzťahu
zdroj: Unsplash/Marina Abrosimova

Váhy

Žena narodená v tomto znamení je veľmi citlivá a láska pre ňu znamená mnoho. Keď sa zamiluje, na svojho partnera sa až nezdravo upne. Častokrát je to práve ona, kto je viac romantickejšia, než on.

Váhy sú na láske a vzťahu priam závislé, nebývajú to ženy, ktoré si rady užívajú single život. Preto, ak sú vo vzťahu, úplne ich to dostane. Keď sú vo vážnom vzťahu, naivne očakávajú veľké gestá ako v romantických filmoch.

Kozorožec

Naivné ženské znamenia uzatvára Kozorožec, aj keď na prvý pohľad pôsobí dosť vyrovnane a chladne. Ako žena, ktorá k životu muža nepotrebuje. Má na partnera vysoké nároky, no keď sa nájde ten pravý, stáva sa z nej zaľúbené dievčatko, ktoré hltá každé jeho slovo. Často aj prázdne sľuby, ktorým verí.

Naivne verí aj v to, že keď sa po rokoch láska stratí, nie je to dôvod hľadať šťastie inde. Je tak zaslepená obrazom dokonalej rodiny, že ostane aj v nefunkčnom vzťahu, len aby sa pred inými ľuďmi „nehanbila“.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy