Ako muži skrývajú zamilovanie

Muži sú iní ako ženy, to už vieš. Líšia sa aj v zamilovanosti, ktorú každý vníma inak. Ženy sa rady prejavujú, sú romantické, nahlas rozprávajú a snažia sa chlapa zaujať. Chlapi sa správajú inak. Takto zistíš, že skrýva svoje zamilovanie. Snaží sa to skrývať, ale tebe bude odteraz všetko jasnejšie.

5 znakov, že maskuje zamilovanie

Cíti sa neisto, keď si v okolí

Potia sa mu dlane, je roztržitý, nemôže zo seba vydať jednu súvislú vetu a koktá? Je do teba tajne zamilovaný, ale nemá odvahu ti to povedať. Aj takto môže vyzerať boj s vlastnými pocitmi. Keď sa cíti neisto, bojí sa ťa osloviť, hanbí sa a je v tvojej prítomnosti občas preafektovaný, odohráva sa v ňom búrka emócií.

Keď potrebuješ pomoc, vždy sa ochotne ponúkne

Muž môže bojovať so svojimi pocitmi k tebe aj vtedy, keď ti priamo nepovie, že ťa miluje, ale vždy je po tvojom boku. Keď potrebuješ pomoc, nemá problém pomôcť s hocičím. Vždy sa ochotne ponúkne, do všetkého sa vyzná, snaží sa ti radiť v každej oblasti, utešuje ťa počas celého dňa a neprekáža mu zoznámiť sa s tvojimi rodičmi.

Ako sa zlepšiť v komunikácii
zdroj: Pexels/Nataliya Vaitkevich

Sleduje ťa na všetkých sociálnych sieťach

Tajne zamilovaný muž môže byť aj taký, ktorý ťa sleduje na všetkých sociálnych sieťach. Zvyčajne to býva tak, že ľudia sú v realite hanbliví (čo má spojitosť s prvým bodom), ale na internete nemajú žiadne hranice. Ak si rád pozerá tvoje príbehy, lajkuje ti fotky a snaží sa ich vždy aj komentovať, môžeš si byť istá jeho náklonnosťou.

Vždy je na tvojej strane

Nepovedal ti, že ťa ľúbi, ale vždy stojí na tvojej strane? Obhajuje tvoje názory a v spoločenských debatách sa snaží byť v tvojom tíme? Aj toto je znak toho, že bojuje s pocitmi. Má ťa rád, ale bojí sa ti to povedať. Preto robí aspoň takéto maličkosti, ktorý by obyčajný chalan pre teba neurobil.

Jeho kamaráti ťa spovedajú

Posledný bod sú jeho priatelia. Pokiaľ sa zamilovaný muž nevie rozhodnúť, či sa ti má ozvať alebo nie, pošle na „výzvedu“ kamarátov. Keď ťa začnú spovedať a pýtať sa otázky, ktoré by im nikdy nemohli napadnúť, porozmýšľaj. Možno ich poslal on, lebo sa chce o tebe dozvedieť niečo viac, ale nevie ako.

Tak čo, našla si ho v týchto bodoch? Ak by si sa teda chcela posunúť ďalej a dať mu najavo, že sa páči aj on tebe, v našom nedávnom článku nájdeš 4 kroky, ako zbaliť chlapa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating