instagram.com/priscidasilva & instagram.com/lydiamillen

Zladenie svojho oblečenia s partnerom je vyjadrenie určitej súdržnosti, podobného vkusu a preferencii. Všetci ostatní budú vedieť, že táto dvojica k sebe patrí. Je to zaujímavé, vkusné, milé a hlavne je to móda.

Na Instagrame je módnych blogerov a blogeriek nespočetne veľa. Dodávajú ti inšpiráciu, berú ťa na zaujímavé miesta a predstavujú novinky. Avšak ak sa dvaja ľudia s výborným vkusom a citom pre fotku spoja, vznikne módna dvojica, ktorá dobíja ulice.

Tmavé odtiene

Každá z nás a určite aj muži majú v svojom šatníku čierne oblečenie. Povedala by som s istotou, že väčšinu šatníka mužov tvorí čierna farba. Preto by nemalo byť ťažké zladiť svoje outfity do čiernej farby možno po prípade s jedným rovnakým kúskom, ktorým môže byť napríklad koženka, sako alebo sveter.

 

Farebné kombinácie

Kombinácia farieb a zladenie sa s partnerovým šatníkom nie je ani zďaleka také ľahké ako to môže vyzerať. Mnoho mužov totiž vo svojich outfitoch prehliadajú farby a ich oblečenie má zvyčajne len zemité odtiene alebo inklinujú k čisto čiernym variáciám. Preto svojmu partnerovi ukáž tieto fotografie, pretože aj muž si môže obliecť žlté tričko a vyzerať v ňom úžasne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista