Zamilovaný pár

Nedá sa to ovplyvniť. Keď sa človek zaľúbi, jeho myseľ, srdce aj dušu, chytia do pasce nádherné pocity. Vždy, keď sa pozrieme na toho, kto ich v nás vyvolal, premietame si v hlave dôvody, prečo sa tak stalo. Prečo je on pre nás ten jediný, tak výnimočný. Aj ja som našla niekoho, vďaka komu viem, aké to je milovať a byť milovaná.

Prečo práve ty? Prečo som nemala rovnaké pocity aj pri inom mužovi? A ako viem, že toto je pravá láska? Týchto 7 dôvodov ma o tom presviedča každý jeden deň.

Vieš, ako ma upokojiť

Keď som v strese, keď ma ovládne hnev či strach, ty si ten, ktorý presne vie, čo má povedať. Aj keď pri tom kričím na teba, ty si zachovávaš chladnú hlavu a dokonale ovládneš situáciu. Pri tebe sa učím byť pokojnejšia.

Nikdy mi nepovieš nie

Nezáleží na tom, čo potrebujem, viem, že na teba sa môžem spoľahnúť. Vyložiť veci z umývačky riadu, poradiť mi s úlohou, či prísť po mňa v noci do mesta. Ty si človek, ktorý nehovorí nie a vždy mi podá pomocnú ruku. A občas aj obe.

Pri tebe som sama sebou

Niekedy som sa musela ovládať, aby si ľudia okolo mňa nepomysleli nič „zlé“. Pri tebe je to však, ako keby som ťa poznala celý život a preto nemám čo tajiť. Jednoducho som to ja, so všetkými plusmi aj mínusmi. Nedávam si pozor na jazyk ani správanie, a viem, že ty ma miluješ aj vďaka tomu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating